Šobrīd Daugavpilī

Sieviešu hokejam šogad vēl nebijis spēks Sporta ziņas

174
Sieviešu hokejam šogad vēl nebijis spēks
Sieviešu dienas vakarā, Daugavpils Ledus hallē norisinājās liela rosība, jo meitenes bija ieradušās, lai piedalītos Sieviešu dienas hokeja turnīrā. Pozitīvas emocijas, aizraujoša spēle un svētku noskaņa pavadīja turnīru visa vakara garumā.
 
Šogad gatavošanās hokeja turnīram sievietēm sākās jau vairāk kā vienu mēnesi pirms. Meitenes devās uz pirmajiem treniņiem, kur kopā ar treneriem gatavojās un apguva dažādas iemaņas hokeja spēlē. Meiteņu vēlmi pierādīja tas, ka katrā treniņā meiteņu kļuva ar vien vairāk, līdz turnīra norisei tika nokomplektētas 6 sieviešu komandas.

Meitenes spēlēja divās grupās, cīnītos par punktiem un iespēju cīnīties finālā. Finālā par 1.vietu tikās komanda “Oreški” un “Devčonki”. Šajā spēlē uzvarēja meiteņu komanda “Orešķi”. Savukārt, spēlē par 3.vietu uz ledus laukuma tikās komandas no Rīgas “L@L” un komanda “Zoludj”. Meitenes cīnījās aizraujoši un līdz spēles beigām saspringts rezultāts, spēles beigās rezultāts “Zoludj” labā un uzvara.

1.vieta Oreški
2.vieta Devčonki
3.vieta Zoludj
4.vieta L@L (Rīga)
5.vieta Kovaļki
6.vieta Hockey Mom

Apsveicam visas komandas un novēlam arī turpmāk tikpat lielisku cīņassparu un vēlmi pārbaudīt savus spēkus dažādos sporta veidos! Paldies sakām arī komandu treneriem, kuri palīdzēja sagatavot meitenes hokeja turnīram!