Šobrīd Daugavpilī

DOC norosinājās „Douglas” sieviešu Baltijas Basketbola līgas finālspēles Sporta ziņas

280

Aizvadītajā nedēļas nogalē Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās „Douglas” sieviešu Baltijas basketbola līgas finālspēles meiteņu-junioru grupā. Par uzvaru sacentās četras labākās komandas. To vidū bija arī «Daugavpils Universitāte», kas pusfināla spēlē piekāpās diviziona uzvarētājiem, rīdziniecēm «TTT Juniores» (76:51), tomēr vēlāk spēja iekarot godalgoto trešo vietu pret BK “Jelgava”/BJSS (77:69).

Douglas Baltijas līgas čempionāts basketbolā notiek jau trešo gadu pēc kārtas, bet pirmo reizi tiek ieviests formāts “Final 4” četrām labākajām komandām regulārajā sezonā. Šis jauninājums tika izmēģināts tieši Daugavpils pilsētā, kurai fināla uzņemšana kļuva par lielu godu un patīkamu izaicinājumu.

Līgas finālspēles ar savu klātbūtni pagodināja Latvijas Republikas eksprezidents un nesen ievēlētais jaunais Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis. Viņš atzīmēja, ka jauniešu basketbola, īpaši sieviešu komandu, atbalstīšana ir svarīga savienības darba sastāvdaļa. Meitenes bieži vien aizvada ļoti spēcīgas un emocionālas spēles, kā tas bija arī šoreiz.

Saspringto spēļu rezultātā čempionāta zeltu izcīna meitenes no «TTT Juniores», kurām papildlaikā izdevās pārspēt BJBS “Rīga” / Juniores (73:68). Uz goda pjedestāla 3.pakāpiena ierindojās daugavpilietes no komandas «Daugavpils Universitāte».

Godinot fināla spēļu dalībniekus, Daugavpils Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš atzīmēja, ka mūsu komanda šo uzvaru var uzskatīt par vēsturisku, un pašvaldība noteikti pieliks visas pūles basketbola turpmākai attīstībai Daugavpilī.

Sižetu sagatavoja Daugavpils domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: