Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī notika “Latgales spēles” Sporta ziņas

210
Daugavpilī notika “Latgales spēles”

Sacensības norisinājās 7. un 8. septembrī sporta bāzē “Dzintariņš”.        Sacensību atklāšanā piedalījās Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš. Spēles organizēja Invalīdu sporta biedrība “SOLIS PLUS”  un Daugavpils invalīdu sporta biedrība “ ISK Daugavpils”. 

Sacensībās  piedalījās sportisti no Lietuvas Visagginas, Krāslavas, Preiļiem, Aizkraukles, Rīgas, Bauskas,  Jēkabpils un visām Daugavpils invalīdu biedrībām, ieskaitot Daugavpils nedzirdīgo biedrību.

No sportistu un skatītāju puses bija ļoti labas atsauksmes par sacensību organizēšanu .Bija garšīgs ēdiens, jauks koncerts un brīnišķīga atpūta pēc koncerta. Labas atsauksmes bija arī par sacensībām izraudzīto vietu, svaigs priežu meža gaiss un labas naktsmītnes dalībniekiem.

Sacensību rīkotāji, biedrība “SOLIS PLUS” izsaka pateicību visiem, kas atbalstīja pasākumu: Daugavpils pilsētas domei, Daugavpils pašvaldības iestādei “Sporta pārvalde”, Sarkanajam krustam, SIA “Rimi Latvija”, SIA “Maksima”, Latvijas neredzīgo biedrības ansamblim “Pozitīvs”, krievu kultūras centra  ansamblim  “Vdohnoveņije”, Pāvelam Smirnovam un SIA “Latgales Optima”, kā arī  organizācijai “Svarbumbu sports”.

Invalīdu sporta biedrība “SOLIS PLUS” personīgi izsaka pateicību Andrejam Elksniņam, Igoram Prelatovam, Pāvelam Smirnovam un visiem, kas atbalstīja šo pasākumu.

Invalīdu sporta biedrības priekšsēdētāja: Silvija Lielbārde.