Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 22.03.2019, 12:19

Daugavpils pusmaratonā skriesim kopā rudenī

Sakarā ar valsts teritorijā izsludināto ārkārtas situāciju Daugavpils pusmaratons notiks 6. septembrī.

Dalības maksa dalībai sacensībās Daugavpils pilsētas pirmsskolas un vispārējās izglītības iestāžu audzēkņiem ar atlaižu kuponu 1 EUR ir derīga līdz 2020. gada 24. augustam.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 57
ELEKTRUM OLIMPISKAIS CENTRS UN DAUGAVPILS OLIMPISKAIS CENTRS TIEK SLĒGTS APMEKLĒTĀJIEM

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) kā vairākuma akcionārs Elektrum Olimpiskajā centrā un Daugavpils Olimpiskajā centrā informē, ka Olimpiskie centri tiek slēgti apmeklētājiem līdz Latvijas valdības lēmumam par ārkārtējās situācijas Latvijā atcelšanu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 177
Piekto reizi notika atklātais Latgales Ziemas čempionāts vieglatlētikā senioriem telpās
Uz starta celiņiem pulcējās gandrīz 80 dalībnieki, kuri startēja 8 disciplīnās. Komandu vērtējumā varēja startēt tikai Latgales iedzīvotāji, pārējie dalībnieki cīnījās individuālajā konkurencē. Kopā startēja 6 komandas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 61
Latvijas izlases sastāvā daugavpilietim sudraba godalga Baltijas čempionātā vieglatlētikā
Sestdien Lietuvas pilsētā Klaipēdā jau 28. reizi notika Baltijas U18 komandu čempionāts, kurā piedalījās arī Latvijas U-18 izlase. Šīs izlases sastāvā bija arī mūsu vieglatlēts Etjens Beļašovs.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 72
«Skrien Latvija 2020» Daugavpilī - īpašs piedāvājums jaunajiem skrējējiem

25. aprīlī Daugavpilī, Vienības laukumā, startēs skriešanas seriāla «Skrien Latvija» otrais posms, kurā piedalīsies skrējēji no visas Latvijas un ārvalstīm. Tā ir jau ceturtā reize, kad mūsu pilsēta pieņem šīs sacensības. Paredzētas vairākas distances: pusmaratons, 10 km, 5 km, bērnu skrējiens un distance nūjošanas cienītājiem. Šogad tiks veiktas izmaiņas garākajā maršrutā - 21 kilometru izturīgākie skrējēji noskries vienā, nevis divos apļos, kā tas bija iepriekš.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 304
Daugavpils Centra vidusskolas 4. b klase izcīna uzvaru veselīga dzīvesveida izaicinājumā “Sporto Labākai dzīvei”

Rimi un Latvijas Olimpiskās komitejas projekta “Sporto visa klase” ietvaros Daugavpils Centra vidusskolas 3. a, 3. b un 4. b klase piedalījās veselīga dzīvesveida izaicinājumā “Sporto Labākai dzīvei”, kura ietvaros apguva jaunas zināšanas par veselīgu uzturu un sacentās īpaši sagatavotās sportiskās disciplīnās. Šie skolēni ir starp tām 100 klasēm, kuras izturējušas izaicinājuma atlases kārtu vairāk nekā 330 klašu konkurencē no Latvijas lielāko pilsētu un reģionu skolām.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 53
Sieviešu hokejam šogad vēl nebijis spēks
Sieviešu dienas vakarā, Daugavpils Ledus hallē norisinājās liela rosība, jo meitenes bija ieradušās, lai piedalītos Sieviešu dienas hokeja turnīrā. Pozitīvas emocijas, aizraujoša spēle un svētku noskaņa pavadīja turnīru visa vakara garumā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 174
Pēdējā pārbaudē minimāls zaudējums RFS

7. martā mūsu BFC Daugavpils komanda aizvadīja divas pārbaudes spēles. Pirmais sastāvs devās uz Rīgu, kur ar 1:2 piekāpās RFS, savukārt otrā komanda cīnījās ar Lietuvas klubu “Hegelmann Litauen”, piekāpjoties ar 2:3.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 51
XXVI  Baltijas karatē čempionāts

 Lietuvas pilsētā Panevēžā norisinājās „XXVI Baltic Karate Championship”. Tajā piedalījās vairāk kā 300 karatisti no Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas. Turnīrs notika „CIDO” arēnā dažādās vecuma kategorijās KATA (kompleksi) un KUMITE (divcīņa) disciplīnās.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 142
14. Starptautiskais sambo turnīrs “Daugavpils sambo open 2020” pulcē kuplu dalībnieku skaitu
No 28. februāra līdz 1.martam Daugavpilī notika Starptautiskais turnīrs sambo “Daugavpils sambo open 2020”, kurā piedalījās sportisti no Ukrainas, Somijas, Krievijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Igaunijas, kopā bija 39 klubi un Daugavpils sambo un džudo centrs ´Singitaj´.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 124
Latvijas Republikas čempionāts airēšanā telpās un Ziemas divcīņa Daugavpilī pulcē rekordlielu dalībnieku skaitu
Brīvdienās Daugavpilī norisinājās LR čempionāts airēšanā telpās un Ziemas divcīņa (peldēšana un airēšana uz Concept 2). Sacensībās piedalījās vairāk kā 230 dalībnieki no Latvijas, Lietuva un Igaunijas. Daugavpili šajās sacensībās pārstāvēja 69 dalībnieki.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 89
DOC norosinājās „Douglas” sieviešu Baltijas Basketbola līgas finālspēles

Aizvadītajā nedēļas nogalē Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās „Douglas” sieviešu Baltijas basketbola līgas finālspēles meiteņu-junioru grupā. Par uzvaru sacentās četras labākās komandas. To vidū bija arī «Daugavpils Universitāte», kas pusfināla spēlē piekāpās diviziona uzvarētājiem, rīdziniecēm «TTT Juniores» (76:51), tomēr vēlāk spēja iekarot godalgoto trešo vietu pret BK “Jelgava”/BJSS (77:69).

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 280
Daugavpils Universitātei bronza Douglas Baltijas basketbola līgas “Final Four”
Nedēļas nogalē, Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājas Douglas BBL “Final FOUR” finālčetrinieka cīņa. Uz pusfināliem un fināliem bija ieradušās 4 komandas- Jelgava/BJSS, BJBS Rīga/Juniores, TTT Rīga/Juniores un mūsu komanda DU.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 427
BFC Daugavpils 2 kļūst par Daugavpils telpu futbola čempionāta uzvarētājiem
Telpu futbola čempionāta fināla spēles pieradīja to, cik ļoti komandas bija noskaņotas cīņai un uzvarai. Finālā cīnījās “Sparta” Demene, BFC Daugavpils 2, Robežsardze un FK Inter Veteranai.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 179
Viesos ar 3:1 pieveicām Lietuvas bronzas ieguvēju

Sestdien Lietuvas galvaspilsētā Viļņā BFC Daugavpils futbolisti ar 3:1 pārbaudes cīņā pieveica pagājušā gada valsts bronzas ieguvēju “Riteriai”. Divus vārtus komandas labā guva Ofors Činonso, bet divus pievienoja Kirils Makejevs.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 79
Douglas BBL: Starptautiskās grupas finālčetrinieks gatavs cīņām

Nedēļas nogalē Daugavpilī notiks Douglas Baltijas Basketbola līgas Starptautiskās grupas četru labāko komandu finālturnīrs.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 200
Ziemas sporta diena “Masļenica”
Pavadot ziemu un dodoties pretī pavasarim, 29.februārī norisināsies plašā Masļenica, kuras ietvaros norisināsies pasākums Ziemas sporta diena. Tiek aicināts ikviens, lai aktīvi pavadītu dienu un sagaidītu pavasari!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 83
Noskaidrotas komandas, kuras cīnīsies par telpu futbola čempionāta uzvarētāju titulu

Vakar, 20.februārī Daugavpils Olimpiskajā centrā, notika Daugavpils pilsētās telpu futbola čempionāta pusfināla spēles. Pusfinālā cīnījās četras komandas- BFC Daugavpils 2, “Sparta” Demene”, Robežsardze un FK Inter Veteranai.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 63
Atklātais karatē čempionāts “RTKK 2020”

Rīgā notika  Starptautiskais karatē turnīrs „RTKK 2020”, kurā piedalījās sportisti no 19 Latvijas un Lietuvas  karatē klubiem. Sacensībās veiksmīgi startēja Daugavpils Karatē Akadēmijas “LFSKA” audzēknis Sergejs Kirejevs, sīvā konkurentu cīņā izcīnot 3. vietu kategorijā Kumite U14 +55 kg un 3. vietu kategorijā Kumite U14 OPEN.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 83
Piedāvājums bērniem un jauniešiem dalībai Daugavpils pusmaratonā
25. aprīlī Daugavpilī norisināsies skriešanas seriāla “Skrien Latvija” otrs posms “Daugavpils pusmaratons”. Arī šogad ar Daugavpils pilsētas domes atbalstu Daugavpils pilsētas pirmsskolas un vispārējās izglītības iestāžu audzēkņiem ir iespēja piedalīties skriešanas sacensībās ar atlaižu kuponu tikai par 1 EUR.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 317