Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 22.03.2019, 12:19

Laiks gatavoties tradicionālajam Jaungada skrējienam
Jaungada skrējiens ir lieliska iespēja pavadīt kopā ar ģimeni un draugiem aktīvi gada nogali un sagādāt neaizmirstamas emocijas jaunajam gadam. Tieši tādēļ ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis būs gaidīts ikgadējā Jaungada skrējienā 2019!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 222
Noskaidroti volejbola čempionāta pusfinālisti
Vakar, BJSS sporta zālē notika noslēdzošās pamatturnīra spēles volejbola čempionātā. Jau nākamnedēļ sāksies pusfināla spēles, kam sekos fināls un uzvarētāja noskaidrošana.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 15
Daugavpils Ledus halle nosvinēja savu 20 gadu jubileju

Šis gads ir nozīmīgs Daugavpils Ledus hallei, jo tā svin 20 gadu pastāvēšanas jubileju. Tādēļ 29.novembrī Ledus hallē notika svētku pasākums par godu jubilejai, kurš bija piepildīts ar paraugdemonstrējumiem, aizraujošu spēli un pārsteigumiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 112
“Sochin” starts sacensībās Dānijā
Aizvadītajā nedēļas nogalē, Dānijā, notika populārais ikgadējais čempionāts “Nordic Karate Championship”. Čempionāts notiek tikai pēc olimpiskajiem noteikumiem. Šo čempionātu mēdz saukt arī par Ziemeļvalstu čempionātu, kurā piedalās Igaunija, Lietuva, Latvija, Somija, Norvēģija, Dānija un Islande.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 22
KARATĒ TURNĪRS “BALTIC FUNAKOSHI CUP”

Svētdien, 01. decembrī, Daugavpilī notiks Starptautiskais Karatē turnīrs "Baltic Funakoshi Cup - 2019", kurā piedalīsies jaunie sportisti no Lietuvas, Baltkrievijas un Latvijas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 40
Daugavpils Ledus halle aicina uz jubilejas svinībām!

Šī gada novembrī aprit 20 gadi, kopš uzsāka darbu Daugavpils Ledus halle. Par godu šim notikumam piektdien 29. novembrī visi aicināti piedalīties jubilejas svinībās, kuru laikā vispirms varēs vērot jauno daiļslidotāju un hokejistu paraugdemonstrējumus, bet pēc tam arī just līdzi hokeja mačā, kurā spēkiem mērosies HK „Dinaburga” un Daugavpils izlase.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 240
Daugavpils Ledus hallei 20!
Daugavpils Ledus halle šogad atzīmē savus 20 pastāvēšanas gadus. Par godu jubilejai pasākumi norisināsies šajā piektdienā, 29.novembrī, Ledus hallē. Pasākumā būs iespēja baudīt gan paraugdemonstrējumus, gan atbalstīt spēlētājus un atcerēties visu, kas paveikts šajā laikā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 302
Daugavpils Ledus sporta skolas audzēkņu rezultāti Lietuvas sacensībās
23.novembrī, Šauļos notika “Tomas Cup 7”, kurā veiksmīgi startēja Daugavpils Ledus Sporta skolas daiļslidošanas nodaļas audzēknes.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 249
Latvijas volejbolisti Daugavpilī iekļūst 2020. gada Eiropas U-18 čempionāta otrajā atlases kārtā
Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātā U-17 grupā Daugavpilī Latvijas izlase ieņēma piekto vietu, izšķirīgajā cīņā trijos setos pieveicot Lietuvu, un kvalificējās Eiropas U-18 čempionāta otrajai atlases kārtai.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 27
Karatisti “Tīģera ceļā”

16. novembrī Lietuvas pilsētā Kauņa norisinājās XVI Starptautiskais karatē turnīrs „Tiger Way”. Tajā piedalījās vairāk kā 200 karatisti no Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas, Krievijas un Polijas karatē klubiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 73
EEVZA čempionāts volejbolā U-17 jauniešiem notiks Daugavpilī
No 21. līdz 24. novembrim Daugavpilī norisināsies Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionāts U-17 vecuma grupā, kurā tiks izcīnīta arī viena ceļazīme uz 2020. gada Eiropas U-18 čempionāta finālturnīru.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 137
Brīvdienās notika 8.Starptautiskais turnīrs brīvajā cīņā sievietēm Daugavpils kauss-2019
8.novembrī Daugavpils olimpiskajā centrā notika 8.starptautiskais turnīrs brīvajā cīņa sievietēm Daugavpils kauss-2019, veltīts Latvijas valsts proklamēšanas gadadienai.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 116
Daugavpils uzvar Latvijas čempionātā sporta vingrošanā
9.novembrī Rīgā notika Latvijas čempionāts sporta vingrošanā, kurā sportisti sacentās trijās vecuma kategorijās - seniori, juniori un pre juniori.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 359
Daugavpils Olimpiskā centra 10 gadu jubilejā – atlaides un dāvanas!

8. novembrī SIA “Daugavpils Olimpiskais centrs” svin pirmo apaļo jubileju – aprit 10 gadi, kopš mūsu pilsētā atvērts daudzfunkcionālais sporta koplekss. Par godu šim notikumam visas dienas garumā apmeklētājus sagaida dāvanas un pārsteigumi.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 1004
Sapnis kopš bērnības bija kļūt par treneri
Jaunā basketbola trenere Irina Sokolova ir sākusi strādāt par treneri un kopā ar jaunajiem basketbolistiem mācās un pilnveido arī sevi kā speciālistu, lai varētu sniegt vislielāko ieguldījumu savu sportistu attīstībā un fiziskajā sagatavotībā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 81
Sestdien Sokolovs aizvadīs atvadu spēli

Šo sestdien, 9. novembrī, stadionā “Celtnieks” savu pēdējo profesionālā futbolista karjeras spēli aizvadīs Jurijs Sokolovs, kuram tā būs 396. spēle Latvijas futbola Virslīgā. BFC Daugavpils uzņems Jelgavas futbolistus.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 69
Nūjošanas grafiks novembrī nedzirdīgajiem

Biedrības “Latvijas Nedzirdīgo savienība” Daugavpils reģionālā biedrība aicina Daugavpils pilsētā dzīvojošos cilvēkus ar dzirdes traucējumiem piedalīties nūjošanas nodarbībās!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 66
Seminārs ''Bērnu un jauniešu vispusīga fiziskā sagatavotība''
3.decembrī Daugavpilī notiks teorētiski praktisks seminārs Bērnu un jauniešu vispusīgā fiziskā sagatavotība. Seminārā uzstāsies Zane Šmite (starptautiska sporta fizioloģijas pētniece) un Staņislavs Olijars (B kategorijas treneris futbolā un vieglatlētikā ar 17 gadu augstu sasniegumu sportista pieredzi).

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 200
Jūrmalā piedzīvojām zaudējumu

Optibet futbola Virslīgas 35. kārtas spēlē mūsu BFC Daugavpils viesos ar 0:2 piekāpās Jūrmalas “Spartakam”. Sezonu Daugavpils noslēgs 9. novembrī, kad savā laukumā uzņems Jelgavu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 44
Daugavpils šāvēja kļūst par Latvijas čempioni
Novembri Daugavpils veterānu šāvēji iesāka ar dalību Latvijas 2019.gada sporta veterānu čempionātā ložu šaušanā. Šajā čempionātā piedalījās 39 vīrieši un 8 sievietes. Nākamās sacensības mūsu šāvējiem paredzētas jau šajā sestdienā, 9.novembrī.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 62