Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 22.03.2019, 12:19

6. jūlijā aicinām uz “Ghetto Games Daugavpilī!”

2019.gada 6.jūlijā Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar biedrību “STREETBASKET” aicina ikvienu piedalīties starptautiskā ielu sporta festivālā – sacensībās “Ghetto Games Daugavpilī!”

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 50
Uz II Eiropas sporta spēlēm Minskā dosies arī 5 Daugavpils sportisti
II Eiropas Spēles Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā risināsies no 21. līdz 30. jūnijam, kurā piedalīsies 50 Eiropas valstu labākie vasaras sporta veidu pārstāvji. Eiropas Spēles ir starptautiskas kompleksas sacensības, kuras tiek organizētas reizi četros gados un tajās piedalās sportisti no visas Eiropas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 77
Noticis Latvijas čempionāts triatlonā supersprintā
Pagājušajā nedēļas nogalē, Stropu ezera pludmalē Stropu Vilnis, notika Daugavpils triatlona sacensības, Latvijas triatlona čempionātā supersprintā. Par sacensību uzvarētāju kļuva Daņila Proščenko.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 17
Latvijas čempionāts taku orientēšanās Daugavpilī
15. un 16. jūnijā Daugavpilī notika Latvijas taku orientēšanās čempionāts. Pasākumu organizēja orientēšanās klubs „Stiga” sadarbībā ar Daugavpils sporta pārvaldi. Sacensībās piedalījās sportisti no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Austrālijas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 23
Šāvējiem 7 medaļas Latvijas kausa izcīņas II etapā lietišķajā šaušanā
Nedēļas nogalē Ādažos norisinājās sacensības lietišķajā šaušanā. Daugavpils šāvēji uz sacensībām devās 15.jūnijā, lai piedalītos vairākos vingrinājumos un distancēs.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 8
Daugavpilī norisināsies „Ghetto Games” maratons!

6.jūlijā Vienības laukumā Daugavpilī norisināsies vērienīgs sporta pasākums, ko organizē valstī lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība „Ghetto Games”. Šoreiz pašā pilsētas centrā tiks aizvadīts 12 stundu garš futbola maratons, kurā piedalīsies ne vien futbolisti, bet arī dažādi sabiedrībā pazīstami cilvēki. Līdzās tam norisināsies arī citas sportiskas aktivitātes. Šie brīvības un sporta svētki pulcēs dalībniekus ne vien no visas Latgales, bet arī no daudzām citām pasaules valstīm.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 125
Daugavpils kauss orientēšanās 2019
Daugavpils Kausa sacensībās norisināsies 15. - 16. jūnijā Daugavpils apkārtnē. Pirmā diena - vidējā distance norisināsies no jauna uzzīmētā Apvedceļa kartē, savukārt garā distance - Mežciema mežā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 25
Ielu basketbolisti uzsāk cīņu čempionātā!
Rīgas iela, pie t/c “Solo”, 9. jūnijā bija pildīta ar basketbolu, spēlētājiem un līdzjutējiem. Pilsētas svētku ietvaros, notika pilsētas čempionāta ielu basketbolā 1. posms, kurā piedalījās 32 komandas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 82
Daugavpils pilsētas boksa čempionāts pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu
No 8. līdz 9. jūnija, notika atklātais Daugavpils pilsētas čempionāts boksā. Pirmajā dienā sacensības norisinājās sporta bāzē “Dzintariņš”, savukārt, otrajā sacensību dienā sportisti tikās Rīgas ielā, pie t/c “Solo”, pilsētas svētku ietvaros.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 24
Daugavpils pārspēj Rīgu!

Sestdien, 8. jūnijā, Daugavpils pilsētas svētku ietvaros norisinājās projekta „Latvijas spēcīgākā pilsēta” otrais posms. Sacensībās piedalījās 115 dalībnieki, kam kopā izdevās pacelt 148280 kg.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 23
Lietuvā pārbaudījām jaunos spēlētājus

Svētdienas vakarā mūsu BFC Daugavpils futbolisti aizvadīja izbraukuma pārbaudes spēli ar FK “Panevežys”. Spēle noslēdzās ar rezultātu 2:2, abus vārtus gūstot pārbaudāmajiem futbolistiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 14
10 komandas futbolisti aizvadīja spēles Latvijas un Azerbaidžānas jaunatnes izlasēs

Desmit mūsu komandas futbolisti aizvadītajā nedēļā trenējās un spēlēja Latvijas un Azerbaidžānas jaunatnes izlasēs. Latvijas izlases rindās zaudējuma rūgtums tā arī netika piedzīvots.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 11
VIII KARATE GRAND PRIX “DAUGAVPILS FORTRESS”

2.  jūnijā notika VIII Starptautiskais čempionāts Karate Grand Prix „Daugavpils Fortress”, ko organizēja Daugavpils Karatē Akadēmija „LFSKA” sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde „Sporta pārvalde”.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 85
Pēc ilga pārtraukuma norisinājās Daugavpils pilsētas sprinta orientēšanās čempionāts

30.maijā Daugavpils cietoksnī Daugavpils pilsētas Sporta pārvalde sadarbībā ar Daugavpils pilsētas orientēšanās klubu “Stiga” organizēja Daugavpils pilsētas sprinta orientēšanās čempionātu, kurā piedalijās ap 90 dalībnieki no Daugavpils un tuvākajām pilsētām.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 23
Naisirs iesit uzvarā pār Liepāju

Sestdien Optibet futbola Virslīgā beidzot zaudējumu sēriju izdevās pārtraukt mūsu komandai. Izveidojot lielu daudzumu vārtu gūšanas momentu, Daugavpils mājās ar 1:0 pieveica Liepāju. Vienīgos vārtus guva Naisirs Karmona Munjoss, kuram jau trešie vārti šajā sezonā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 17
“Kettlebell Fit Daugavpils” Eiropas medaļnieki
No 30. maija līdz 2. jūnijam, pilsētā Stolberg, Vācijā, notika atklātais Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā. Kopā uz sacensībām savus spēkus ieradās pārbaudīt gandrīz 270 dalībnieki no 23 pasaules valstīm. Latvijas izlases komandas sastāvā piedalījās arī klubs “Kettlebell Fit Daugavpils” sportisti.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 14
Daugavpils vieglatlētu rezultāti Rīgas čempionātā
Aizvadītajā nedēļas nogalē, piektdien un sestdien, notika Rīgas čempionāts, Ogrē. Sacensības norisinājās pilnīgi pretējos laikapstākļos: piektdien lietū un vējā, bet sestdien siltā un saulainā laikā. Varbūt tas arī nedaudz ietekmēja rezultātus.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 16
Daugavpils karatē festivāls 2019 veiksmīgi aizvadīts
31. maijā un 1. jūnijā notika Daugavpils karatē festivāls 2019. Šī projekta ietvaros notika turnīrs „Daugavpils skolas kauss 2019”, kurā piedalījās vairāk nekā 80 sportistu, kuri varēja pierādīt sevi dažādos karatē disciplīnās. Piedaloties sacensībās, visi dalībnieki ieguva vērtīgu pieredzi. Daugavpils Karatē skolas vecākie studenti pilnveidoja savas zināšanas un pieredzi būt par tiesnešiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 20
8.jūnijā Daugavpilī ar “Best Nordic Strongman 2019” sacensībām iesāksies Latvijas atklātā spēkavīru čempionāta sacensības

Sacensībās piedalīsies 13 atlēti. Latviju pārstāvēs iepriekšējo gadu Latvijas stiprākie vīri madonietis Didzis Zariņš un ugālietis Oskars Martužans, līvānieši Jānis Krūmiņš un Intars Sauskājs, rīdzinieks Ričards Bužinskis, ogrēnietis Māris Krievelis (pasaules čempions spēkavīriem līdz 105kg), rundālietis Jānis Ilgavižs (pasaules rekordists trapbar vilkmē) un kuldīdznieks Jānis Šleckus. Piedalīsies arī sportisti no Somijas (Sami Ahola un Veli-Pekka Kauhanen), Igaunijas (Ervin Toots) un Zviedrijas (Kevin Nordh un Jesper Willyson).

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 50
Spēlē pret RFS pietrūka auguma un pieredzes

Pirmdien Optibet futbola Virslīgas spēlē ļoti sāpīgu zaudējumu piedzīvoja mūsu komanda. Viesos pret līdervienību RFS tika piedzīvots zaudējums ar 2:3, kaut gan spēles gaitā bijām vadībā ar 2:0.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 23