Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 22.03.2019, 12:19

Dome apbalvos Anastasiju Kravčenoku

Domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu piešķirt naudas balvas volejbolistei Anastasijai Kravčenokai un viņas trenerei Natālijai Novikovai.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 72
U9 komanda uzvar turnīrā Kauņā

Dmitrija Bogdanova trenētā 2010. dzimšanas gada komanda kļuvusi par starptautiskā turnīra “Kaunas City Cup 2019” uzvarētājiem! Apsveicam mūsu jaunos futbolistus ar lielisko panākumu!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 13
Cīkstonis Golubevs Pasaules junioru čempionātā izcīna 9.vietu
Pjotrs Golubevs piedalījās Pasaules junioru čempionātā cīņā, kurš norisinās šajā nedēļā, Igaunijas pilsētā Tallinā. Uz čempionātu no Latvijas devušies seši sportisti, lai cīnītos par godalgām.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 16
Svarbumbu celšanas atklātie treniņi Sporta festivāla laikā
Daugavpils Sporta festivāla ietvaros, 31.augustā, notiks svaru bumbu celšanas atklātie treniņi, svarbumbu sporta tehnikas paraugdemonstrējumi un dažādas sacensības amatieriem. Pasākumu organizē Biedrība „Kettlebell Fit Daugavpils” sadarbībā ar „Latvijas Svarbumbu celšanas asociāciju”

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 31
Dobrecova kausā pietrūka aukstasinības

Nedēļas nogalē BFC Daugavpils 2007. dzimšanas gada komanda piedalījās starptautiskā turnīrā “Dobrecova kauss 2019”. Lai arī spēles pamatlaikā netika piedzīvots neviens zaudējums, turnīra noslēgumā tika iegūta 7. vieta.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 12
Daugavpils Ledus sporta skola aicina pieteikties sporta nodarbībām!
Daugavpils Ledus sporta skola ir profesionālās ievirzes sporta skola, kurā ir iespēja nodarboties ar hokeju, daiļslidošanu un sporta un mākslas vingrošanu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 32
Daugavpils pašvaldības iestādes cīnījās par sportiskākās un spēcīgākās iestādes titulu
Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes tikās atpūtas bāzē “Silmalas” no 9. līdz 11.augustam, lai noskaidrotu sportiskākās un aktīvākās pašvaldības iestādes. Pēc divu gadu pārtraukuma šajās sporta spēlēs piedalījās 10 pašvaldības iestāžu komandas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 80
Šodien Dubrovina parkā notiks “BULTU KAUJAS”

Starptautiskajā Jaunatnes dienā, 12. augustā, plkst. 18.00 Dubrovina parkā notiks spēle „BULTU KAUJAS”.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 120
Anastasija Kravčenoka ar pārinieci Tīnu Graudiņu kļūst par Eiropas čempionēm pludmales volejbolā
Maskavā, no 6.augusta norisinās Eiropas čempionāts pludmales volejbolā, kurā piedalījās arī Latvijas sieviešu pludmales volejbola duets Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 85
Pirmo reizi Daugavpilī- pūķu laivu festivāls “Dragon Boats”!

Stropu ezera glābšanas stacijā, 24.augustā, norisināsies I Starptautiskais festivāls “Dragon Boats”, kurš sniegs lielisku iespēju iepazīt jaunu airēšanas sporta veidu. Ja interesē sports un aktīvs dzīvesveids, tad ikvienam būs iespēja piedalīties un apgūt šīs airēšanas iemaņas.  

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 146
Aicinām uz bezmaksas Jogas nodarbībām

Tiek komplektētas grupas uz bezmaksas jogas nodarbībām muguras veselībai. Joga muguras veselībai tas ir speciāls vingrojumu komplekss, kas uzlabos muguras veselību, lokanību un stāju. Vingrojumi darbojas uz visu mugurkaulu.

Ieteicams cilvēkiem, kuriem ir sēdošs darbs, maza fiziskā slodze ikdienā, kā arī gados vecākiem cilvēkiem.

Nodarbības plānotas:

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 203
Šāvēji no Latvijas kausa izcīņas fināla atved medaļas

Ādažos, 3.augustā norisinājās finālsacensības Latvijas kausa izcīņā lietišķajā šaušanā. Daugavpils šāvēji piedalījās šajā etapā un atgriezās mājās ar vairākām uzvarām un medaļām.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 13
Pludmales volejbola čempionāts turpinās
Aizvadītajā svētdienā, Stropu centrālajā pludmalē, norisinājās pilsētas pludmales volejbola čempionāta 2.kārta, kurā piedalījās 22 komandas. Sieviešu konkurencē piedalījās 10 komandas, savukārt, vīriešu grupā cīnījās 12 komandas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 29
Daugavpilieši piedalījās “Lokobol” superfinālā!

Četru dienu garumā BFC Daugavpils 2008. dzimšanas gada komanda piedalījās vērienīgā starptautiskā turnīra “Lokobol 2019” superfinālā! Mūsu jaunieši godam aizstāvēja pilsētas godu cīņās ar labākajām Krievijas komandām.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 19
Daugavpils jaunajiem sportistiem piešķirtas naudas balvas

30. jūlijā Daugavpils kultūras pilī tika apbalvoti jaunie pašmāju sportisti, kuri spēja parādīt augstus rezultātus VIII Latvijas Jaunatnes Olimpiādē un II Eiropas spēlēs Minskā. Pašvaldība izteica pateicību 150 sportistiem un treneriem - viņi tika apbalvoti ne tikai ar diplomiem un ziediem, bet arī ar naudas balvām.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 152
Daugavpils sportisti saņem apbalvojumus par teicamiem rezultātiem sportā
Vakar Daugavpils Kultūras pilī tika apbalvoti mūsu pilsētas jaunie sportisti, kuri no 4. līdz 6.jūlijam piedalījās VIII Jaunatnes Olimpiādē un ieguva medaļas. Tāpat savu apbalvojumu saņēma cīkstone Anastasija Grigorjeva.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 53
Nometne ar Granada speciālistu noslēgusies!

Trīs dienu garumā Daugavpilī norisinājās nometne jaunajiem futbolistiem, kuru vadīja Spānijas augstākās līgas kluba “Granada” sporta metodoloģijas direktors Oskars Felipe Laralde. Vairāk nekā 70 bērnu aizvadīja sešus treniņus pēc spāņa sastādītajiem treniņu plāniem!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 94
Noticis Daugavpils ielu basketbola čempionāta 2.posms un pludmales volejbola čempionāta 1.posms
27.jūlijs, Stropu ezera pludmalē, bija sporta zīmē. Šajā dienā norisinājās divi pilsētas čempionāti- pludmales volejbola un ielu basketbola čempionāts. Neņemot vērā karstos laikapstākļus, piedalīties pludmales volejbola čempionātā ieradās 25 komandas un ielu basketbola čempionāta posmā piedalījās 10 komandas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 37
Daugavpils vieglatlētiem Latvijas čempionātā 7 medaļas
27. un 28. jūlijā, Ogrē notika Latvijas čempionāts. Sacensības vienlaicīgi bija arī Latvijas U23 čempionāts. Līdz ar to divu dienu garumā gandrīz 300 dalībnieku konkurencē tika noskaidroti jaunie valsts čempioni pieaugušo un U23 vecuma grupā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 28
Sportisti saņems naudas balvas no domes

25. jūlijā Daugavpils domes kārtējā sēdē deputāti vienbalsīgi nobalsoja par naudas balvu piešķiršanu 150 sportistiem un viņu treneriem. Kopējais atlīdzības fonds, kura līdzekļi tiks ņemti no pašvaldības pamatbudžeta programmas «Izdevumi neparedzētiem gadījumiem», sastāda 23 177 euro.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 229