Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 22.03.2019, 12:19

Eiropas meiteņu basketbola līga atkal ierodas Daugavpilī
Daugavpils Olimpiskais centrs šajā nedēļās nogalē būs piepildīts ar meiteņu basketbolu no dažādām valstīm. Eiropas meiteņu basketbola līga mūsu pilsētā norisināsies no 18.oktobra līdz 20.oktobrim. Ikviens būs gaidīts atbalstīt meiteņu komandas un īpaši mūsu Daugavpils basketbolistes.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 30
Daugavpilieši kļūst par Pasaules čempioniem Hip Hop dejās

Vācijā, Brēmerhāfenē notiekošajā Pasaules Hip-Hopa čempionātā Latviju pārstāvēja deju Daugavpils studijas «StopTime» deju grupa TEAM POWER.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 289
''Latgales rudenī'' uzvar Baltkrievijas, Latvijas un Ukrainas šahisti
Svētdien, Daugavpils šaha un dambretes klubā noslēdzās nu jau sešpadsmitais tradicionālais festivāls Latgales rudens. Galvenajā no turnīriem (A) jau trešo gadu pēc kārtas par uzvarētāju kļuva lielmeistars no Baltkrievijas Jurijs Tihonovs (2395).

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 62
Pārbaudes spēlē pieveicām Lietuvas vicečempioni

Sestdien lietainā laikā mūsu BFC Daugavpils, spēlējot bez virknes pamatsastāva futbolistu, mājās ar 1:0 pieveica Viļņas “Žalgiri”, kas ir pēdējo gadu titulētākais Lietuvas klubs.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 12
Autokross- Daugavpilī uzvar Bajārs un Špels
Daugavpils autotrasē aizvadītajā Daugavpils Autosporta Akadēmijas kausa izcīņā autokrosa klasē nepārspēts visos braucienos palika Aigars Bajārs, bet Folkreisa ieskaitē labākais bija Andrejs Špels. Rudens laika apstākļi diktēja noteikumus trases noturībā, tāpēc sportistiem cīņu laikā bija daudz izaicinājumu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 73
Purvinsku piemiņas turnīrs boksā ļauj atcerēties izcilos sportistus un boksa vēsturi pilsētā
Daugavpils Olimpiskajā centrā, no 11.līdz 12.oktobrim, jau tradicionāli 16.reizi notika Starptautiskais Purvinsku piemiņas turnīrs boksā. Leonards Purvinskis mūžībā devās 1994.gadā, savukārt, brālis Aleksandrs Purvinskis mira 2009.gadā. Šie abi cilvēki bija mērķtiecīgi un spēcīgi, kuri lielu ieguldījumu sniedza boksa attīstībā Daugavpilī. Viņi sagatavoja lielu skaitu sporta meistaru un starptautisku turnīru čempionu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 39
''Karate Tallinn Open 2019''

Tallinā notika Starptautiskais karatē turnīrs „Tallinn Open 2019”, kurā piedalījās sportisti no 38 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Somijas un Indijas  karatē klubiem. Sacensībās veiksmīgi startēja Daugavpils Karatē Akadēmijas “LFSKA” audzēknis Ēriks Medņikovs, sīvā konkurentu cīņā izcīnot 1. vietu kategorijā Kumite  Male +18, +75kg.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 94
Autokross Daugavpilī

Sestdien Daugavpils jaunajā autokrosa trasē tiks aizvadīta Daugavpils Autosporta Akadēmijas kausa izcīņa autokrosa un Folkreisa braucējiem. Uz starta paredzēts izbraukt vairāk nekā 30 dalībniekiem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 93
Sestdien pārbaudes spēlē uzņemsim Žalgiris

Gatavojoties sezonas pēdējām spēlēm, BFC Daugavpils sestdien savā laukumā uzņems daudzkārtējo Lietuvas čempioni Viļņas “Žalgiris”. Pārbaudes spēle norisināsies stadionā “Celtnieks” plkst. 14:00.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 15
Jaunie šāvēji piedalās Latvijas jaunatnes čempionātā šaušanā
Aizvadītajā nedēļas nogalē, 4. un 5.oktobrī, notika Latvijas čempionāts jauniešiem vecākajā grupā, 2001.-2004.dzimšanas gads. Uz saviem startiem devās arī mūsu pilsētas šāvēji.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 19
Hokeja čempionāta komandas uzsāk cīņu pretī uzvarai
Daugavpils Ledus hallē, 5. un 6.oktobrī, startēja pilsētas atklātais čempionāts hokejā 2019./2020.gada sezonā. Savas pirmās spēles aizvadīja 6 komandas. Šogad čempionātā kopā piedalās 22 komandas- 12 komandas pamatturnīrā un 9 komandas senioru grupā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 39
''Varam, tāpēc arī darām!''

Biedrības “Latvijas Nedzirdīgo savienība” Daugavpils reģionālā biedrība turpina organizēt nūjošanas nodarbības un aicina Daugavpils pilsētā dzīvojošos cilvēkus ar dzirdes traucējumiem izmantot iespēju un piedalīties nodarbībās.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 78
Divas reizes gadā- maratons!
Jānis Kolužs ar skriešanu nodarbojas jau vairāk kā 6 gadus, skrienot dažādās distancēs, bet galveno uzmanību veltot tieši maratoniem. Šobrīd viņa kontā ir 12 maratoni un neizmērojama pieredze un iespaidi. Berlīnes maratonā Jānis uzrādīja savu labāko rezultātu- 3h 28min 04sek. Ar Jāni tikāmies dažas dienas pēc Berlīnes maratona.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 34
Daugavpils sportisti saņem apbalvojumu par teicamiem rezultātiem spīdvejā

3.oktobrī Daugavpils pilsētas domē tika apbalvoti spīdveja kluba “Lokomotiv” spīdvejisti par uzrādītajiem augstajiem rezultātiem sacensībās un čempionātos Eiropā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 159
Aerobikas maratonā bija iespēja iepazīties ar fitnesa un aerobikas veidiem
Šī gada 28.septembrī projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros Daugavpils pilsētas 3.vidusskolas sporta zālē norisinājās pasākums “AEROBIKAS MARATONS”. Šo pasākumu organizēja Daugavpils vingrošanas skola “HARMONIA”.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 89
Latvijas Orientēšanās nakts noslēgusies

1600 dalībnieku 11 Latvijas pilsētās. Latvijas orientēšanās nakts aizvadīta!

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 34
Laiks pilsētas atklātajam hokeja čempionātam
Daugavpils Ledus hallē šajā nedēļas nogalē sāksies 2019./2020.gada Daugavpils pilsētas atklātais čempionāts hokejā un atklātais hokeja čempionāts senioru grupā (45+). Šogad čempionātā piedalīsies liels komandu skaits- 22 hokejistu komandas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 734
Proščinko kļūst par Latvijas čempionu duatlonā

Daugavpils duatlonā, kas vienlaicīgi bija Latvijas čempionāts un Baltijas kausa posms, sestdien Jaunstropos pie viesnīcas "Dzintariņš, labākos rezultātus starp mūsu valsts sportistiem sasniedza Daniela Leitāne un Danila Proščinko.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 40
Aktīvākie skrējēji un aktīvisti izskrien 54.skrējienu “Daugavpils-Mežciems”

Daugavpils cietoksnis septembra izskaņā, 28.septembrī, bija piepildīts ar skrējiena “Daugavpils-Mežciems” dalībniekiem, līdzjutējiem un entuziastiem. Šajā gadā dalībnieku pulku  veidoja 561 skrējējs dažādās distancēs.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 204
Daugavpilieši ceļā uz Olimpiskajām spēlēm
Nākamā gada vasarā notiks vasaras Olimpiskās spēles. Tās notiks Japānas pilsētā Tokijā no 2020. gadā 24. jūlija līdz 9. augustam, bet atsevišķi notikumi jau norisināsies no 22. jūlija. Šajās olimpiskajās spēlēs tiks pārstāvēta arī Daugavpils pilsēta.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 152