Šobrīd Daugavpilī

Sporta ziņas

Pēdējo reizi informācija atjaunota 22.03.2019, 12:19

Daugavpils gatavojas uzņemt augsta ranga cīņas čempionātu

4.maijā Daugavpilī norisināsies augsta ranga sacensības: Ziemeļvalstu čempionāts brīvajā, sieviešu un grieķu- romiešu cīņā kadetiem un junioriem. Pasākumu ar Daugavpils pilsētas domes atbalstu organizē sporta biedrība „Alians-D”. Sacensībās, kas norisināsies Daugavpils Olimpiskajā centrā, piedalīsies apmēram 300 jaunie cīkstoņi, viņu treneri un līdzjutēji.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 81
Tiks noskaidrotas labākās pilsētas hokeja komandas
Gaidāmajās brīvdienās, Daugavpils Ledus hallē, notiks pēdējās hokeja čempionāta spēles, pēc kurām arī tiks noskaidrotas un apbalvotas labākās hokeja komandas pamatgrupā un senioru grupā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 16
Skaistā futbolā sagraujam “Spartaku”

Optibet futbola Virslīgas 8. kārtas spēlē mūsu BFC “Daugavpils” futbolisti 600 skatītāju klātbūtnē ar 4:1 apspēlēja divkārtējos valsts čempionus Jūrmalas “Spartaks”. Pēc šī panākuma turnīra tabulā mūsu komanda pakāpusies uz ceturto vietu, savukārt Vugars Askerovs kļuvis par rezultatīvāko futbolistu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 14
''Pavasara līdaka 2019'' atklās jauno makšķerēšanas sezonu
Jau tradicionāli, maija sākumā, Daugavpils Sporta pārvalde sadarbībā ar Daugavpils Komunālās saimniecības pārvaldi un Valsts vides dienesta Daugavpils reģionālās vides pārvaldi rīkos makšķerēšanas sacensības spiningošanā ‘’Pavasara līdaka 2019’’. Sacensību mērķis, kā ierasts, ir noskaidrot meistarīgākos spiningotājus un popularizēt makšķerēšanu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 97
Liepājā izraujam skaistu uzvaru

Piektdien mūsu futbolisti parūpējās par pārsteigumu Optibet Virslīgā, izbraukumā ar 3:2 pārspējot FK “Liepāja”. Uzvaru nodrošināja Vugara Askerova vārtu guvums spēles kompensācijas laikā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 21
Daugavpils bokseru starts Igaunijā
No 18. līdz 20.aprīlim, Maardu (Igaunija) notika “XXXX Jubilejas starptautiskais boksa turnīrs veltīts Aleksandra Baranova piemiņai “Maardu CUP-2019”. Turnīrā piedalījās aptuveni 120 sportisti no 9 valstīm- Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Somijas, Krievijas, Vācijas, Armēnijas un Ukrainas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 13
«Skrien Latvija 2019» Daugavpilī: atlaides un pārsteigumi

5. maijā Daugavpilī Vienības laukumā startēs seriāla “BIGBANK Skrien Latvija” otrais posms, kurā piedalīsies skrējēji no visas Latvijas. Skriešanas svētki Daugavpilī tiek rīkoti jau trešo gadu. Šoreiz organizatori prognozē rekordlielu dalībnieku skaitu. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 308
No Saullēkta līdz pat saulrietam Daugavpilī un apkaimē skrēja!
Skriešanas svētki Daugavpilī tiek rīkoti jau trešo gadu! 17.aprīlī visas dienas garumā – no saules lēkta līdz saules rietam norisinājās akcija “SKRIEN VISA DAUGAVPILS”. Visi tika aicināti aktīvi piedalīties, lai parādītu Daugavpili kā sportisku, saliedētu un atraktīvu pilsētu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 60
„Factory Kingz” puišiem divas uzvaras divos NVS lielākajos breika turnīros

13.aprīlī Vladimiras pilsētā (Krievijā) norisinājās ikgadējais breika turnīrs bērniem un junioriem „Stilu cīņa 2019” („Битва Стилей 2019”). Latviju turnīrā pārstāvēja daugavpilieši „Factory Kingz”.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 23
Es varu – Tu vari – Visa Daugavpils var! SKRIEN VISA DAUGAVPILS

Skriešanas svētki Daugavpilī tiek rīkoti jau trešo gadu!  Skrien Latvija otrais posms Daugavpilī norisināsies jau 5.maijā. Būs iespēja skriet 5.5, 10.5, 21.097 km, nūjot un pieteikt bērnus īsajām skriešanas distancēm un mazuļus rāpošanas sacensībām. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 273
Ziemeļvalstu čempionāts cīņas veidos norisināsies Daugavpilī
4.maijā, Daugavpils Olimpiskais centrs uzņems viesus no 8 Ziemeļeiropas valstīm. Daugavpilī notiks augsta ranga sacensības, kas ir iekļautas Starptautiskās Cīņas savienības (United World Wrestling) kalendārā – Ziemeļvalstu čempionāts brīvajā, sieviešu un grieķu- romiešu cīņā kadetiem un junioriem.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 47
Spēlē pret līderi piedzīvots minimāls zaudējums

Optibet Virslīgas 6. kārtas noslēdzošajā spēlē BFC Daugavpils futbolisti līdz pat pēdējām sekundēm cīnījās pret līgas līdervienību RFS, tomēr piedzīvoja minimālu neveiksmi ar 0:1. Vienīgos vārtus komanda ielaida pirmā puslaika pēdējā minūtē, kad no 15 metriem precīzu sitienu izdarīja Artūrs Zjuzins.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 14
Noslēdzies Daugavpils Kettlebell Fit ''Challenge''

Daugavpilī notika svarbumbu celšanas sacensības Daugavpils Kettlebell Fit “Challenge”. Šo sacensību uzdevums ir popularizēt svarbumbu sportu Daugavpils iedzīvotāju vidū, sekmēt sportistu attīstību, veicināt veselīgu dzīvesveidu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 15
Individuālo sporta veidu skolas šāvēji no čempionāta atgriežas ar medaļām
Aizvadītajā nedēļas nogalē, Tukumā un Dobelē, notika Latvijas čempionāts šaušanā, 2003.-2007.dzimšanas gads. Uz šo čempionātu devās arī Daugavpils ISVS šāvēji 2 komandu sastāvā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 17
Noslēgts jauns sadarbības līgums par Daugavpils futbola attīstību

Ceturtdien, 11. aprīlī Daugavpils pilsētas domes deputāti vienbalsīgi atbalstīja sadarbības līguma noslēgšanu par kopējas futbola akadēmijas izveidi starp Daugavpils Futbola skolu un biedrību “Futbola centrs Daugavpils”.

Daugavpils futbola akadēmija pēdējos gados izcēlās ar ļoti labiem sportiskajiem panākumiem. Mūsu jaunieši 2018. gadā sasniedza vislabākos sportiskos rezultātus starp visām valsts futbola akadēmijām, iegūstot divas zelta un divas sudraba godalgas. Daugavpils bija vienīgā starp visām akadēmijām, kas spēja iegūt godalgas četrās vecuma grupās. Ar katru gadu ievērojami palielinājies arī audzēkņu skaits, kas strauji tuvojas 600. Vēl 2016. gadā, kad tika dibināta Daugavpils Futbola skola (tolaik ar nosaukumu “Futbola centrs Daugavpils”) skolā mācījās mazāk nekā 400 bērni.

Pēdējo gadu laikā, pateicoties ciešajai sadarbībai starp pašvaldības iestādi un mūsu biedrību, izdevās piesaistīt jaunus futbola speciālistus, kā arī celt kopējo jauniešu tehniskās un fiziskās sagatavotības līmeni. Arī pieaugušo futbolā tas ir devis rezultātu, jo šogad komanda ir atgriezusies Latvijas futbola Virslīgā, kur pamatkodolu veido tieši Daugavpils jaunieši un skolas absolventi.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 61
Daugavpils volejbolistiem bronzas medaļas Latvijas čempionātā
Aizvadītajās brīvdienās gan volejbola klubs “Ezerzeme”, gan “miLATss” noslēdza savas sezonas un cīņu Latvijas čempionātā volejbolā. Abas komandas, 14. aprīlī mājas spēlēs, tikās ar pretiniekiem, lai cīnītos par bronzu un veiksmīgi to izdarīja.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 19
Basketbola čempionātā izvirzās līderu komandas!
29.martā, sākās čempionāts basketbolā, kurā šogad piedalās 5 vīriešu komandas. Spēles notiek Daugavpils 15. vidusskolā, bet finālspēles 13. un 14. maijā, notiks Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 13
Daugavpils vieglatlētu starts Cīruļputenī 2019
13.aprīlī, Preiļos, jau 13.reizi notika skrējiens pa pilsētas ielām Cīruļputenis 2019. Daugavpils Individuālo sporta veidu skolas vieglatlēti arī devās un veiksmīgi pārstāvēja pilsētu šajā skrējienā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 19
“SOCHIN” rezultāti “Rēzekne OPEN” čempionātā
Pagājušajās brīvdienās, Rēzeknē notika pilsētas čempionāts karatē “Rēzekne OPEN”. Čempionāts norisinājās pēc WKF noteikumiem, pulcējot 158 sportistus no Latvijas un Krievijas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 73
Anastasijai Grigorjevai Eiropas čempionātā bronza

Apsveicam daugavpilieti Anastasiju Grigorjevu ar ceturtdien izcīnīto bronzas godalgu Eiropas čempionātā brīvajā cīņā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 73