Šobrīd Daugavpilī

Sports

Pēdējo reizi informācija atjaunota 21.08.2019, 12:14

Mēs lepojamies

Daugavpils sportisti ir rezultatīvi un pazīstami ne tikai pilsētā un Latvijā, bet arī ārvalstīs. Pilsētā ir daudz ievērojamu sportistu, kuri noteikti apliecinās sevi ne tikai Latvijas čepionātos, bet arī Eiropas un Pasaules mēroga čempionātos.

Deniss Vasiļjevs

Deniss Vasiļjevs

Daiļslidošana

2018.gada Eiropas Čempionātā izcīnīta 4.vieta

2018.gada XXIII 2018 Phjončhana izcīnīta 19.vieta

2017.gada Eiropas Čempionātā izcīnīta 7.vieta,

2017.gada Pasaules Čempionātā daiļslidošanā - 14.vieta, ar ko izcīna ceļazīmi uz 2018.gada Phjonchanas Olimpiskajām spēlēm.

Anastasija Grigorjeva

Anastasija Grigorjeva

Brīvā cīņa sievietēm

2017.gada Eiropas Čempionātā - 2.vieta,

2016.gada Riodeženeiro Olimpiskajās spēlēs - 8.vieta.

2013.g. un 2014.g. Latvijas Labākā Sportiste.

Andžejs Ļebedevs

Andžejs Ļebedevs

Spīdvejs

2017.g. Eiropas čempionāta II posmā - 2.vieta.

Labākais Polijas Nice spīdveja līgas braucējs 2016.gadā

2016.gada Eiropas junioru čempionāta 2.vietas ieguvējs

Sporta ziņas

Veselības nodarbības skolas vecuma bērniem ar boksa elementiem

Tiek komplektētas jaunas grupas uz 12 bezmaksas veselības nodarbībām ar boksa elementiem, kurās kopā ar profesionāliem boksa treneriem ir iespēja attīstīt fizisku spēju, drosmi, veiklību, koordināciju, ātrumu, izturību, lokanību un domāšanu, kā arī veicināt veselības stāvokļa uzlabošanu.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 51
Straujiem soļiem tuvojas skrējiens “Daugavpils-Mežciems”

Skrējiens “Daugavpils-Mežciems” šogad notiks jaunā un aizraujoša vietā- Daugavpils cietoksnī, kur ikkatrs skrējējs varēs sev izvēlēties piemērotāko distanci.  

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 105
Noslēdzies Vivus MTB seriālu brauciens

7. septembrī, Apē un Vastse-Roosa (Igaunijā) noslēdzās VIVUS.lv MTB Maratona seriāls un tā 7. posms. Kalnu riteņbraucēji 7. posmā sacentās MTB 100, HRX maratona, Latvijas Valsts Meži pusmaratona un Baltais pusaudžu distancēs.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 79
Nepalaid garām Latvijas Orientēšanās nakti!

Eiropas sporta nedēļas ietvaros 27. septembrī norisināsies Latvijas orientēšanās nakts, kad 11 Latvijas pilsētās un novados, tostarp arī Daugavpilī, ikvienam būs iespēja izmēģināt spēkus orientēšanās rogainingā tumsā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 97
U9 komanda ar godalgām Lietuvā

BFC Daugavpils 2010. dzimšanas gada komanda no turnīra Lietuvas pilsētā Ķedaiņos atgriezusies ar zelta un bronzas godalgām. Mūsu jaunā maiņa visa turnīra gaitā demonstrēja lielisku sniegumu.

Dmitrija Bogdanova un Denisa Kozlova trenētie jaunieši piedalījās “Nevežis Cup” izcīņā ar divām komandām. Svētdiena abām komandām izrādījās ļoti sekmīga.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 12
Daugavpilī notika “Latgales spēles”

Sacensības norisinājās 7. un 8. septembrī sporta bāzē “Dzintariņš”.        Sacensību atklāšanā piedalījās Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš. Spēles organizēja Invalīdu sporta biedrība “SOLIS PLUS”  un Daugavpils invalīdu sporta biedrība “ ISK Daugavpils”. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 57