Šobrīd Daugavpilī

Sports

Pēdējo reizi informācija atjaunota 01.07.2019, 11:38

Mēs lepojamies

Daugavpils sportisti ir rezultatīvi un pazīstami ne tikai pilsētā un Latvijā, bet arī ārvalstīs. Pilsētā ir daudz ievērojamu sportistu, kuri noteikti apliecinās sevi ne tikai Latvijas čepionātos, bet arī Eiropas un Pasaules mēroga čempionātos.

Deniss Vasiļjevs

Deniss Vasiļjevs

Daiļslidošana

2018.gada Eiropas Čempionātā izcīnīta 4.vieta

2018.gada XXIII 2018 Phjončhana izcīnīta 19.vieta

2017.gada Eiropas Čempionātā izcīnīta 7.vieta,

2017.gada Pasaules Čempionātā daiļslidošanā - 14.vieta, ar ko izcīna ceļazīmi uz 2018.gada Phjonchanas Olimpiskajām spēlēm.

Anastasija Grigorjeva

Anastasija Grigorjeva

Brīvā cīņa sievietēm

2017.gada Eiropas Čempionātā - 2.vieta,

2016.gada Riodeženeiro Olimpiskajās spēlēs - 8.vieta.

2013.g. un 2014.g. Latvijas Labākā Sportiste.

Andžejs Ļebedevs

Andžejs Ļebedevs

Spīdvejs

2017.g. Eiropas čempionāta II posmā - 2.vieta.

Labākais Polijas Nice spīdveja līgas braucējs 2016.gadā

2016.gada Eiropas junioru čempionāta 2.vietas ieguvējs

Sporta ziņas

Sestdien Ģimenes svētki Stropu pludmalē

Vasara atgriežas, un Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde „Sporta pārvalde” šo sestdien, 20. jūlijā, Stropu ezera centrālajā pludmalē organizē jautrus Ģimenes svētkus.

Plkst. 12:00 sāksies ūdens kaujas bērniem un vecākiem. Programmā arī jautras sumo cīņas uz tatami speciālajos kostīmos, sacensības uz piepūšamā tārpa un citi

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 210
Daugavpils to piedzīvoja

Betsafe Daugavpils drifta festivāls 2019 ir noslēdzies. Ar fantastiskām cīņām, sacensībām un īpašu sagaidīšanu Daugavpilī, šo posmu katrs ir iemīlējis pa jaunam. Jau piektdienas dienā visi sportisti tika ļoti laipni sagaidīti Daugavpilī, visas dienas garumā tika aizvadīti brīvie treniņi, kurus bija iespēja apmeklēt jebkuram interesentam. Treniņi norisinājās no vieniem dienā līdz pat deviņiem vakarā, vērojot treniņus bija skaidrs, cīņas būs aizraujošas, un nākamā diena būs interesanta. Tas kā organizatori pārvērta Daugavpils kartodromu “Blāzma” bija, kas fantastisks, tā bija pavisam cita vieta, apmeklētāji teica:” sajūta , ka tas nemaz nav pie mums, ka mēs esam aizbraukuši uz ārzemēm, pavisam nepazīstam šo vietu”. Ar fantastiskām atsauksmēm no apmeklētajiem un Daugavpils iedzīvotājiem tika sagaidīta oficiālā sacensību diena, kura noteikti sagaidot šādu uzņemšu, solījās būt izdevusies.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 116
Pludmales volejbola čempionāts Daugavpilī- iespēja aktīvi pavadīt laiku un noskaidrot spēcīgākos spēlētājus pilsētā
Jau tradicionāli, vasarā Daugavpilī notiek pludmales volejbola čempionāts, kurā tiek noskaidroti labākie pludmales volejbola dueti un spēlētāji. Šogad čempionāta pirmais posms norisināsies 27.jūlijā, Stropu ezera centrālajā pludmalē.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 74
“Ghetto Games” Daugavpilī pulcē teju 1400 dalībnieku

Sestdien, 6. jūlijā Daugavpils Vienības laukumā pulcējās jaunieši no Latgales plānošanas reģiona pašvaldībām, Visaginas un Ignalinas, lai piedalītos “Ghetto Games” sporta svētkos projekta LLI-402 “Riska grupas jauniešu sociālā integrācija, balstoties uz sporta aktivitātēm” (risk-free) ietvaros. Visas dienas garumā pilsētas laukumā notika spraiga cīņa “Ghetto Football” tradicionālajā 3:3 turnīrā. Rīgas ielā norisinājās 3x3 basketbols dažāda vecuma jauniešu grupu turnīros. bet arī 12 stundu ilgais futbola maratons, kurā startēja gan sportisti, gan Latgales un tieši Daugavpils organizāciju komandas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 361
DRIFTA Festivālā Daugavpilī 92 dalībnieki un sagaidāmas 3 tandēmu Top32 sesijas

Ar Daugavpils pilsētas domes un Daugavpils Sporta pārvaldes atbalstu 13.jūlijā, septīto reizi drifts notiks Daugavpilī. Pēc divu gadu pauzes drifteri atgriezīsies kartodromā „Blāzma” un atgriezīsies ar vērienu, kopā 3 klasēs ir reģistrējušies 92 dalībnieki, Latvijas street klasē reģistrējušies 36 dalībnieki, Lietuvas street klasē, kura ir vairāk pietuvināta semi pro klasei, 30 dalībnieki, bet Semi pro klasē 27 dalībnieki.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 227
Daugavpils sportisti VIII Jaunatnes Olimpiādē izcīna 80 medaļas
No 5. līdz 7. jūlijam, Jelgavā norisinājās VIII Jaunatnes olimpiāde, kurā piedalījās gandrīz 3000 dalībnieku, tai skaitā 202 Daugavpils sportistu. Mūsu sportistu delegācijai šajā Olimpiādē kopumā ir 80 medaļas dažādos sporta veidos.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 267