Šobrīd Daugavpilī

Sports

Pēdējo reizi informācija atjaunota 28.03.2019, 09:31

Mēs lepojamies

Daugavpils sportisti ir rezultatīvi un pazīstami ne tikai pilsētā un Latvijā, bet arī ārvalstīs. Pilsētā ir daudz ievērojamu sportistu, kuri noteikti apliecinās sevi ne tikai Latvijas čepionātos, bet arī Eiropas un Pasaules mēroga čempionātos.

Deniss Vasiļjevs

Deniss Vasiļjevs

Daiļslidošana

2018.gada Eiropas Čempionātā izcīnīta 4.vieta

2018.gada XXIII 2018 Phjončhana izcīnīta 19.vieta

2017.gada Eiropas Čempionātā izcīnīta 7.vieta,

2017.gada Pasaules Čempionātā daiļslidošanā - 14.vieta, ar ko izcīna ceļazīmi uz 2018.gada Phjonchanas Olimpiskajām spēlēm.

Anastasija Grigorjeva

Anastasija Grigorjeva

Brīvā cīņa sievietēm

2017.gada Eiropas Čempionātā - 2.vieta,

2016.gada Riodeženeiro Olimpiskajās spēlēs - 8.vieta.

2013.g. un 2014.g. Latvijas Labākā Sportiste.

Andžejs Ļebedevs

Andžejs Ļebedevs

Spīdvejs

2017.g. Eiropas čempionāta II posmā - 2.vieta.

Labākais Polijas Nice spīdveja līgas braucējs 2016.gadā

2016.gada Eiropas junioru čempionāta 2.vietas ieguvējs

Sporta ziņas

“Cīņas māksla un veselīgs dzīvesveids Daugavpilī” - atklāto treniņu brīvdienas

Projekta ietvaros, jūnija mēnesī tiks ierīkotas atklāto treniņu brīvdienas. Atklāto treniņu mērķis ir iepazīstināt Daugavpils iedzīvotājus ar esošajām iespējām pilsētā nodarboties ar cīņas mākslu. Nodarbību laikā dalībnieki bezmaksas iepazīsies ar Aikido, Кikboksa, Taekvondo un Karate paņēmieniem un filozofiju, apgūs jaunas zināšanas veselīga dzīves veida uzturēšanai, stiprinās savas pašpārliecības un pašizpausmes spējas.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 90
Pēc 3 gadu pārtraukuma Daugavpilī viesosies Ventspils

Optibet futbola Virslīgā trešdienas vakarā BFC Daugavpils savā laukumā uzņems vienus no titula pretendentiem FK Ventspils. Spēles sākums ieplānots plkst. 18:00.

Iepriekšējo Virslīgas spēļu kārtu mūsu komanda aizvadīja neveiksmīgi un pelnīti atzina Riga FC komandas pārākumu ar rezultātu 0:3. Šis ir bijis šīs sezonas mūsu komandas

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 7
Atvērtie treniņi Latvijas Veselības nedēļas ietvaros

No 27. maija līdz 2. jūnijam jau astoto reizi notiks Latvijas Veselības nedēļa 2019 jeb MOVE Week. Veselības nedēļa jeb MOVE Week ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs. 

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 26
Daugavpils jaunais autokrosa  sportists gūst panākumus Lietuvas čempionātā.

No 2017.gada Daugavpilī, sāka atīstīties viens no Latvijas populārākajiem  sporta veidiem -  autokross. Augstāk minēto sporta veidu Daugavpilī uzsāka attīstīt biedrība “Daugavpils Autosporta Akadēmija”.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 12
Daugavpils cīnīsies par spēcīgākās pilsētas titulu
Daugavpils pilsētas svētku ietvaros šogad notiks “Latvijas Spēcīgākā pilsēta”, kuras laikā ikviens gan sportists, gan aktīvists sacensību laikā varēs celt svaru stieni un veidot kopējo posma rezultātu, sacenšoties savā starpā un konkrētās kampaņas ietvaros.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 63

Atvērtie treņini

Atvērtie treņini

Sporta klubs J4F, projekta ietvaros, pateicoties Daugavpils pilsētas domes atbalstam, jūnija mēnesī, katras brīvdienas, dos iedzīvotājiem iespēju bezmaksas apmeklēt treniņus 5 cīņas sporta veidos, 4 sporta klubu uzraudzībā.

Lasīt vairāk...

Sporta ziņas 20