Šobrīd Daugavpilī

MUZEJA PAGALMS ATVĒRTS MĀTES DIENAI UN MĀKSLAS DIENĀM Kultūras ziņas

354
MUZEJA PAGALMS ATVĒRTS MĀTES DIENAI UN MĀKSLAS DIENĀM

Atzīmējot Mātes dienu un Mākslas dienas, apmeklētājiem atvērts Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalms. Ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, pilsētnieki aicināti izbaudīt pavasara noformējumu pagalmā, savukārt, bērniem ir iespēja sagatavot pārsteigumu Mātes dienā.

Līdz ar pavasari un ikgadējām Mākslas dienām, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā atgriezušies pirmie pavasara putni, kas ar savu košumu priecēs pilsētniekus un pilsētas viesus. Savukārt, gatavojoties Mātes dienai, sestdien, 8. maijā no plkst. 13.00 līdz 16.00 bērniem ir iespēja mācīties jaunu ziedu izgatavošanas tehniku un sagatavot dāvanu savām māmiņām. Apmeklējot Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmu, aicinām ievērot valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Sakarā ar Covid-19 izraisītās ārkārtējās situācijas ierobežojumiem, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs publiskai apskatei pašlaik ir slēgts. Tomēr muzeja darbs nav apstājies. Top jaunas izstādes, kuras apmeklētājiem būs apskatāmas līdz ar muzeja atvēršanu.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas domes

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa