Šobrīd Daugavpilī

"Mākslas dienas Daugavpilī 2021" ir klāt! Kultūras ziņas

487

Aprīlis un maijs tradicionāli Daugavpilī tiek atzīmēts kā mākslas svētku laiks, kad norisinās ikgadējās „Māksla dienas”.

Arī šogad līdz pat 14.maijam Mākslas dienu laikā ikvienam interesentam ir iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, kuras norisinās gan virtuāli, gan arī klātienē. Tā ir iespēja aplūkot izstādes PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas skolas “Saules skola” un Daugavpils Māla mākslas centra skatlogos, Vienības nama afišu stendos, Poļu kultūras centra, Krievu kultūras centra un Daugavpils Universitātes internetvietnēs un facebook kontos, klātienē, ievērojot distancēšanās noteikumus, apmeklēt performanci Ģimnāzijas un Saules ielu krustojumā un radošās darbnīcas Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja pagalmā, kā arī piedalīties vairākās akcijās – konkursos.

Mākslas dienu piedāvājumā ir iekļauti arī vairāki pasākumi, kuri būs iespējami līdz ar ierobežojumu atcelšanu. Tā, piemēram, maijā plānota ikgadējā Daugavpils Reģiona mākslinieku asociācijas izstāde “Mākslas dienas 2021”, kura šogad atzīmē jau savu 50. norises reizi. Tāpēc aicinām ikvienu interesentu sekot izmaiņām pasākumu programmā “Mākslas dienas Daugavpilī 2021”. 

PROGRAMMA (precizējums 27.04.)

Aicinām ievērot distancēšanās noteikumus, saudzēt sevi un apkārtējos.
Informējam, ka pasākumi var tikt fotografēti un filmēti Kultūras pārvaldes publicitātes un vēsturiskām vajadzībām. 

Papildus informācija:
Vita Viļevko
Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde
t.: 20613225
e-pasts: vita.vilevko@daugavpils.lv
www.kultura.daugavpils.lv