Šobrīd Daugavpilī

Jurija Berdņikova fotoizstāde "Cilvēki un aicinājums" Kultūras ziņas

144
Jurija Berdņikova fotoizstāde

10. septembrī viesnīcas «Park Hotel Latgola» 1. stāvā tika atklāta fotogrāfa Jurija Berdņikova izstāde “Cilvēki un aicinājums”, kurā skatāmi 15 Daugavpils iedzīvotāju portreti. Uz atklāšanu ieradās pašvaldības un radošo profesiju pārstāvji, kā arī daži no fotogrāfiju varoņiem.

«Ar savu projektu un šo izstādi es vēlos mākslinieciskas fotogrāfijas valodā pastāstīt par mūsu pilsētas interesantiem cilvēkiem, savākt cilvēku portretu kolekciju, kas veido Daugavpils vizītkarti, un tādā veidā piesaistīt uzmanību mūsu pilsētai. Par šī darba rezultātu kļuva labāko fotogrāfiju kolekcija, kuru var ieraudzīt izstādē», – saka Jurijs Berdņikovs.

Jurijs Berdņikovs darbojas vairākos fotogrāfijas virzienos, piedalījās vairāk nekā 200 apvienotajās fotoizstādēs un organizēja 20 personālizstādes gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Jurijs ieguvis Grand Prix vienā no starptautiskiem festivāliem "Янтарный бриз" ("Anna-Marija" aģentūrā Rīgā), augstu vērtējumu starptautiskajā konkursā 35Awards (iekļuva TOP-150 portretu fotogrāfu nominācijā "Vīrieša portrets"), guvis darba pieredzi Baltijas valstīs un Krievijā kā komercfotogrāfs.

Izstāde "Cilvēki un aicinājums", kas organizēta ar Daugavpils pašvaldības atbalstu, būs apskatāma līdz 2021.gada oktobra beigām.

Daugavpils pašvaldības Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.