Šobrīd Daugavpilī

Jaunieši – jūsu domas ir svarīgas! Kultūras ziņas

441
Jaunieši – jūsu domas ir svarīgas!

Piektdien, 26.februārī, plkst. 15.00 jaunieši, Daugavpils nākotnes veidotāji, tiek aicināti piedalīties bezmaksas vebinārā, lai kopīgi pārrunātu sev aktuālus jautājumus un piedāvātu risinājumus mūsu pilsētas attīstībai laika periodā no 2021. līdz 2027.gadam.

Tā kā 2027.gadā Latvijā viena no pilsētām kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētu (EKG), un uz šo godu plāno kandidēt arī Daugavpils*, vebināra laikā tā dalībnieki tiks iepazīstināti gan ar konkursa pieteikuma programmas koncepciju, gan ar jauniešu iespējām iesaistīties un risināt sev aktuālus jautājumus programmas ietvaros. Izmantojot šo iespēju satikties, ikviens varēs izteikt savu viedokli par to, kas jauno daugavpiliešu dzīvē būtu jāuzlabo, jāpilnveido, kā arī piedāvāt savas idejas pilsētas attīstībai. Vebināra dalībnieki tiks iepazīstināti arī ar citu EKG pieredzi un jauniešu  ieguldījumu tajā.

Piedalīšanās vebinārā,  viedokļu izteikšana un savu ideju piedāvāšana ikvienam Daugavpils jaunietim ir lieliska iespēja sniegt nozīmīgu ieguldījumu Daugavpils EKG pieteikuma sagatavošanā un pilsētas nākotnes veidošanā.

Lai pieteiktu savu dalību vebinārā, līdz piektdienai, 26.februārim, plkst. 12.00 lūdzam reģistrēties šeit: https://www.daugavpils.lv/jauniesu-vebinars

Papildu informācija:
Diāna Soldāne
Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 konkursa pieteikuma izstrādes darba grupas koordinatore
tālrunis 28378679, 65423601,
e-pasts diana.soldane@daugavpils.lv.
www.daugavpils.lv/daugavpils2027

 

* Sacensībā par titulu “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” līdzās Daugavpilij plāno iesaistīties arī Cēsis, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Kuldīga, Liepāja, Ogre un Valmiera. Plašāka informācija par Daugavpils pieteikumu un ar tā veidošanu saistītajām aktivitātēm www.daugavpils.lv/daugavpils20207