Šobrīd Daugavpilī

Eseju konkurss “Brīvības svētki Latvijas zīmē” Kultūras ziņas

83
Eseju konkurss “Brīvības svētki Latvijas zīmē”

Nav nekas par tevi lielāks

Grūtāks nav un vienkāršāks

Tu man esi kaut kas parasts

Tikai simtreiz savādāks

 

Tu man esi spēks un bailes

Sāļā prieka asara

Nav nekas par tevi lielāks

Mana mazā Latvija

G. Račs

           

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, Vienības nams sadarbībā ar Daugavpils Universitātes Latviešu literatūras un kultūras katedru aicina jauniešus vecumā no 16 līdz 19 gadiem piedalīties eseju konkursā “Brīvības svētki Latvijas zīmē”, tajā atspoguļojot savas domas par brīvības nozīmi latviešu tautas apziņā.

Eseja jānoformē A4 formātā, datorrakstā latviešu valodā apjomā no 350 līdz 500 vārdiem. Darbs līdz 9. maijam plkst. 23.59 jānosūta uz leonova@vienibasnams.lv, norādot autora vārdu, uzvārdu, vecumu un kontakttālruni.

Konkursa darbus vērtēs Daugavpils Universitātes Latviešu literatūras un kultūras katedras docētāji. Rezultāti tiks paziņoti 14. maijā Vienības nama mājaslapā www.vienibasnams.lv un Facebook kontā (https://www.facebook.com/daugavpilsvn).

Visi eseju konkursa dalībnieki saņems pateicības rakstus par dalību konkursā. Spilgtākā darba autors saņems īpašo balvu.

 

Konkursu rīko Vienības nams sadarbībā ar Daugavpils Universitātes Latviešu literatūras un kultūras katedru, atbalsta Daugavpils pilsētas dome.

_______________________________________________

Informācija: www.vienibasnams.lv