Šobrīd Daugavpilī

Dzejniekus aicina piedalīties Dzejas dienu krājuma veidošanā Kultūras ziņas

181
Dzejniekus aicina piedalīties Dzejas dienu krājuma veidošanā

Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde aicina Daugavpils pilsētas un novada dzejniekus piedalīties krājuma „Dzejas dienas 2021” tapšanā, līdz 13. jūnijam iesūtot publicēšanai savus dzejas darbus.

Autori no Daugavpils pilsētas un novada aicināti iesniegt savus darbus krājumam “Dzejas dienas 2021” gan latviešu, gan citās valodās. Dzeju, ne vairāk kā desmit tekstus, kuri iepriekš nav publicēti, līdz 13. jūnijam jānosūta uz Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldes e-pasta adresi: vita.vilevko@daugavpils.lv. Faila nosaukumā lūgums norādīt autora vārdu un uzvārdu (piemēram: vards_uzvards).

Nosūtāmajā failā nepieciešams norādīt vārdu, uzvārdu, vecumu, autora nodarbošanos un kontaktus. Dzeju un ziņas par sevi jāiesūta vienā failā (!). Faila formāts Microsoft Word.

Krājuma redkolēģijai ir tiesības veikt iesniegto darbu atlasi un nepieciešamības gadījumā rediģēt iesūtītos tekstus, labojumus saskaņojot ar autoru.

Jaunais krājums „Dzejas dienas 2021” tiks atklāts šī gada septembrī, Dzejas dienu ietvaros. Šogad krājumam tiek veidots 31. laidiens.