Šobrīd Daugavpilī

Muzikālais forums jaunajiem un pieredzējušiem bundziniekiem Kultūras ziņas

964
Muzikālais forums jaunajiem un pieredzējušiem bundziniekiem

10. augustā plkst. 14:00 Daugavpils Kultūras pilī notiks muzikālais forums „Drum Talks!”, kas būs veltīts tiem, kam nav vienaldzīga sitamo instrumentu mūzika un skaņu. Šī neformālā pasākuma ietvaros tā vadītāji Vladimirs Rakovskis un Vadims Aleksandrovičs pastāstīs par dažādiem bungu spēles un mūzikas aspektiem kopumā. Uzmanība tiks pievērsta tādam tēmām kā skaņu ieguve, spēlēšana grupā, bundzinieka ergonomika, koordinācija un citām.
Daugavpilietis Vladimirs Rakovskis spēlē bungas kopš 15 gadu vecuma un pēc pārcelšanās uz Angliju viņam bija paveicies mācīties Britu un Īrijas Modernās mūzikas institūtā (BIMM) Londonā, kā arī spēlēt ar vietējām grupām. Šajā laikā mūziķis ieguva labu pieredzi un uzkrāja interesantu materiālu, ar ko viņš vēlas dalīties ar visiem mūzikas cienītājiem - gan ar tiem, kas vēlas spēlēt bungas, gan tiem, kas vienkārši mīl baudīt labu ritmu.

Pasākuma īpašais viesis - Vadims Aleksandrovičs, kas bija uzstājies kā bundzinieks tādās grupās kā Borowa MC, Baltie Lāči, Deniss Paškevičs un citi. Kopā mūziķi sniegs praktisku demonstrāciju un uzstāsies ar vairākām kompozīcijām, bet foruma dalībnieki varēs izmēģināt savus spēkus pie bungu komplekta.
Organizatori atzīmē - ja jūs plānojat piedalīties forumā, un jums ir kāds jautājums, ko vēlaties apspriest, sūtiet to uz e-pastu drum.talks.dpils@gmail.com - tā mūziķi varēs labāk sagatavoties pasākumam.

Ieeja pasākumā bez maksas.