Šobrīd Daugavpilī

DAUGAVPILS SINFONIETTA dzimšanas dienas koncerts Kultūras ziņas

309
DAUGAVPILS SINFONIETTA dzimšanas dienas koncerts

28. septembrī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22) notiks orķestra “Daugavpils Sinfonietta” dzimšanas dienas koncerts “Ceļā uz Eiropas kultūras galvaspilsētu”.

Katru gadu 28.09. orķestris “Daugavpils Sinfonietta” svin savu kā pilsētas orķestra dzimšanas dienu. Šogad orķestris to svinēs jau 14. reizi. Šis gads ir nozīmīgs pilsētai arī ar to, ka Daugavpils turpinās sacensību par Eiropas kultūras galvaspilsētas godu 2027. gadā.

Līdz ar to orķestris šoreiz atskaņos svētku un populāru, taču stilistiski ļoti dažādu mūziku – gan baroku, gan klasiku, gan romantiku, gan mūsdienu mūziku.      

Kopā ar orķestri muzicēs arī solisti: spilgtais soprāns Margarita LEVČUKA no Baltkrievijas; vijolnieks Jurijs SAVKINS no Rīgas; Daugavpils mūziķi Ilona BROKA (klavieres) un Marta TROFIMOVIČA (saksofons).  

Koncertu diriģēs Aivars BROKS.

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darba dienās plkst. 16.30 – 18.30, cena 3.00 euro.

______________________________

  • Skatītāju ievērībai!

Latvijā tiek saglabāti noteiktie ierobežojumi, saistīti ar koronavīrusa pandēmijas izplatību. Koncertu varēs apmeklēt tikai vakcinētas vai  Covid-19 pārslimojušas personas ar derīgu digitālo sertifikātu. Uz pasākumu jānāk laicīgi, ar izprintētu vai savā telefonā lejupielādētu QR- kodu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).

  • X Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils ReStArt 2021” pasākumi tiek fotografēti un filmēti Kultūras pārvaldes publicitātes un vēsturiskām vajadzībām.