Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils Māla mākslas centrs aicina ciemos visus radošos cilvēkus Kultūras ziņas

846

18. jūlijā Daugavpils māla mākslas centrā (18. novembra ielā 8,) atklāja pilsētā pazīstamās fotogrāfes Irinas Maskalenko pirmo personālizstādi – «Redzēt – ne tikai skatīties ..», kas tika organizēta ar tautas lietišķās mākslas studijas «Latgale» atbalstu. Pasākums norisinājās siltā, draudzīgā atmosfērā un atkal pierādīja, ka keramikas centrs ir patiesi radoša telpa ne tikai māla meistariem, bet arī citu mākslas jomu pārstāvjiem.

Irina Maskalenko nodarbojās ar fotogrāfiju jau 10 gadus. Savas aizraušanās dēļ viņa nolēma atstāt darbu birojā un pilnībā veltīt sevi fotogrāfijai. Šajā laikā Irīnai izdevās izveidot savu stilu, bet uzkrātie darbi kļuva par lielisku pamatu spilgtai debijas izstādei. Fotomākslinieces vērtējumā, māla mākslas centrs ir lieliska izstāžu platforma visiem tiem, kam ir tuva dabas tematika un cilvēks tajā.

Keramikas centrs jau daudzus gadus ieņem īpašo vietu pilsētas radošajā dzīvē. Turklāt tā darbnīcas izmanto ne tikai profesionāļi, bet arī amatieri un bērni. Šeit regulāri tiek organizētas gan skolu, gan ģimeņu ekskursijas. Iesācēju un tematiskajos kursos topošie podnieki un tēlnieki var pārbaudīt savas spējas darbā ar mālu un citiem plastiskiem materiāliem. Centram ir arī citi unikāli piedāvāju, tostarp arī jaunlaulātiem.

Informācija par centra aktivitātēm un tā pasākumiem atrodama Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzeja mājaslapā www.dnmm.lv, ka arī sociālajos tīklos.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: