Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils dzimšanas dienā pilsētniekus sveiks „Muzikālais busiņš” un „Muzikālais tramvajs” Kultūras ziņas

454
Daugavpils dzimšanas dienā pilsētniekus sveiks „Muzikālais busiņš” un „Muzikālais tramvajs”

Ievērojot distancēšanās noteikumus šī gada 3. un 4.jūnijā Daugavpils mikrorajonu pagalmos iedzīvotājus pilsētas dzimšanas dienā sveiks „Muzikālais busiņš”, bet 5.un 6.jūnijā pilsētu pieskandinās „Muzikālais tramvajs”.

Aicinot atvērt logus un ieklausīties mūzikas skaņās 3.un 4. jūnijā no plkst. 17.00 līdz plkst. 20.00 pilsētniekiem būs iespēja satikties ar dažādiem mūziķiem. 3.jūnijā „Muzikālais busiņš” piestās Centra, Esplanādes, Gajoka, Ruģeļu, Jaunbūves, bet 4.jūnijā Jaunbūves, Ķīmijas, Jaunās Forštates un Cietokšņa mikrorajonu pagalmos. Savukārt 5.jūnijā plkst. 15.40–19.40 un 6.jūnijā plkst. 10.00 – 14.00 tramvaja maršrutā Nr.1 dosies “Muzikālais tramvajs”. Pilsētniekus iepriecinās A.Grinberta “Jazz Big Band”, grupa “Dabasu Durovys”, Grupa “Reborn” u.c.

Kā jau tika ziņots, sakarā ar valstī izsludināto situāciju, ierastie pilsētas svētki, kas bija plānoti 5. – 7.jūnijā, šogad tiek atcelti. Tomēr, atzīmējot Daugavpils pilsētas 745.dzimšanas dienu, svētku organizatori no 1. līdz 7.jūnijam iedzīvotājiem ir sagatavojuši virkni patīkamu pārsteigumu svētku noskaņas radīšanai, kā arī aicina pašus iedzīvotājus iesaistīties un sveikt pilsētu jubilejā. Sīkāka pasākumu programma pieejama daugavpils.lv un kultura.daugavpils.lv.

 

Papildus informācija:

Daugavpils pilsētas domes

Kultūras pārvalde

t.: 654 76797