Šobrīd Daugavpilī

“Daugavpils baltkrievu skatiens”: aicinām uz jaunā fotomākslinieka personālizstādi Kultūras ziņas

87
“Daugavpils baltkrievu skatiens”: aicinām uz jaunā fotomākslinieka personālizstādi

Eduards Ļitvinovskis – dzimis un uzaudzis Daugavpilī. Pabeidzis dažādus profesionālos fotografēšanas kursus. Šī ir pirmā Eduarda personālizstāde un fotogrāfa saikne ar baltkrievu kultūru pavisam nav nejauša. Pirmkārt, viņa baltkrievu saknes no tēva radiem sākas Gomeļas apgabalā. Un otrkārt, Eduards strādājis par brīvprātīgo Baltkrievu kultūras centra organizētajos festivālos, fotografējot pasākumus.

Projekta “Daugavpils baltkrievu skatiens” darbi ir veltīti baltkrieviem, kuri dzīvo vai strādā Daugavpils vai novada teritorijā.

E.Ļitvinovska darbi ir apvīti ar īpašu maģiju, dvēseles harmoniju, tajos plūst gaisma un siltums, kā arī tie iepazīstina ar neatkārtojamo Latgales dabas kolorītu.

Aicinām visus fotomākslas cienītājus uz fotoizstādes atklāšanu, kura notiks 2021.gada 21.septembrī plkst. 16.00 Kultūras pils foajē, pēc adreses: Smilšu iela 92. Izstāde būs pieejama apskatei Kultūras pilī līdz 30.septembrim, bet tālāk tā dosies ceļojumā pa kultūras iestādēm un citām pilsētām.

Pasākums notiks pēc “dzeltenā pasākuma” scenārija. Pasākumu var apmeklēt maskās, vakcinētās vai Covid-19 pārslimojušās personas ar derīgu sertifikātu, personas ar negatīvu Covid-19 testu, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu. Līdzi jābūt personas apliecinošam dokumentam.

Pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana. Ieeja bez maksas.

 

Informāciju sagatavoja:
Baltkrievu kultūras centrs