Šobrīd Daugavpilī

Daugavpils 745 torte Daugavpils Inovāciju centrā Kultūras ziņas

650
Daugavpils 745  torte Daugavpils Inovāciju centrā

Ieskandinot pilsētas svētku jubileju, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā 1.jūnijā Inovāciju centrs sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domi aicina uz svētku torti un krāsainā svētku apsveikuma izveidi.

Inovāciju centra apmeklējums 1.jūnijā būs bezmaksas, savukārt aicinām atnest krāsainus akmentiņus, kas tiks izmantoti svētku apsveikuma izveidē. Iespēja izkrāsot akmentiņus tiks piedāvāta arī uz vietas.

Ievērojot valsts teritorijā izsludināto ārkārtas situāciju, Daugavpils Inovāciju centra apmeklējumus notiek pēc iepriekšējā pieraksta, zvanot - 29411895.  Inovāciju centrā vienlaicīgi var atrasties ne vairāk kā 20 apmeklētāji un apmeklējuma laiks ir 2 stundas. Inovāciju centra apmeklējuma laiki:

11:00 – 13:00

13:30 – 15:30

16:00 – 18:00

Lūgums apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt Inovāciju centru, ja ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Apmeklējot Inovāciju centru, apmeklētāji tiek aicināti būt sociāli atbildīgi un ievērot divu metru distanci. Inovāciju centra darbiniekiem ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju centrā, rekomendējot doties uz mājām un sazināties ar savu ģimenes ārstu.

 

Daugavpils Inovāciju centrs

Tālr.: +371 29411895

E-pasts: daugavpilsic@gmail.com

Facebook.com/daugavpilsinnovationcenter