Šobrīd Daugavpilī

Daugavpilī ir sācies "Muzikālais augusts" Kultūras ziņas

478

Ar pēdējā vasaras mēneša pirmo dienu Daugavpilī sākas "Muzikālais augusts". Šo tradicionālo pilsētas pasākumu ciklu Andreja Pumpura skvērā atklāja enerģiskā džez-fanka grupa “Very Cool People” un ugunīgā Aija Andrejeva.

Tuvākajā laikā daugavpiliešus un pilsētas viesus gaida pieci unikāli koncerti katrai gaumei.

8. augustā plkst. 18.30 Daugavpils teātrī kopā ar Latvijas Radio Bigbendu uzstāsies amerikāņu džeza dīva Šeina Stīla (Shayna Steele).

15. augustā plkst. 18.00 uz klasiskā trio uzstāšanos Vienības nama koncertzālē tiek laipni aicināti visi klasiskās mūzikas cienītāji. Bet jau nākamajā dienā, 16. augustā, no plkst.17.30 Daugavpils teātrī skanēs Raimonda Paula dziesmu koncerts, kurā piedalīsies arī pats maestro.

22. augustā plkst. 17.30 teātrī notiks divu izcilo Latvijas solistu - Aināra Mielava (17:30) un Marijas Naumovas (19:30) koncerti.

Par «Muzikālā augusta» pēdējo akordu mēneša beigās (29.08) kļūs Lietuvas Nacionālā filharmonijas kameransambļa «Musica Humana» (18:00) un izcilo Krievijas un Lietuvas muzikantu un vokālistu uzvedumi Pētera Čaikovska operā «Jolanta» (19:30), kas notiks Vienības nama koncertzālē.

Biļešu iegāde portālā www.bilesuparadize.lv un Vienības nama koncertzāles kasē. Plašāka informācija galvenā organizatora - Latviešu kultūras centra mājaslapā www.vienibasnams.lv, kā arī pa tālruni 65427552.

Sižetu sagatavoja Daugavpils domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.

Kopīgot šo videoklipu:
Ievietot video Jūsu vietnē (HTML – kods)
Videoklipa izmēri: