Jautājumi domei

"Kurās pilsētas vietās var tirgot  pašaudzētus ziedus, meža un dārza ogas? --------------------------------------------- Esošais atkritumu apsaimniekošanas operators man atsūtīja rēķinu uz 3 mēnešiem uz priekšu, bet es dzirdēju, ka tagad atkritumus izvedīs pašvaldības spēkiem, kā man rīkoties?  "

Uzdod jautājumu!
Sākums


 • 21-07-2017

  Populāri blogeri Daugavpilī

  No 10. līdz 23. jūlijam notiek aizraujoša ekspedīcija pa Baltijas valstīm “Baltijas stāsts” , kurā piedalās 15 populāri blogeri ar 4 500 000 lielu lasītāju un sekotāju  auditoriju Livejournal, You Tube un Instagram. 

 • 21-07-2017

  Pašvaldības policija informē par apmeklētāju pieņemšanas laiku

  Sākot ar 2017.gada 21.jūliju Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas priekšnieka pienākumu izpildītājs Kaspars Ķikuts pieņem apmeklētājus katru ceturtdienu no pulksten 14.00 līdz 16.00, izņemot svētku dienas. 

 • 21-07-2017

  Daugavpils domes Pilsētas saimniecības komiteja aktīvi iesaistās ceļu infrastruktūras uzlabošanas darbā (VIDEO)

  20. jūlijā notika jaunās Daugavpils pilsētas domes Pilsētas saimniecības komitejas pirmā sēde, kurā deputāti izskatīja vairākus jautājumus, kas skar pilsētas ceļu būvniecību, rekonstrukciju, remontu un apsaimniekošanu. Par visiem jautājumiem ziņojumu sniedza komitejas priekšsēdētājs Igors Prelatovs.

 • 21-07-2017

  Domi apmeklēja ārzemju viesi

  20. jūlijā Daugavpils pilsētas domē viesojās ES fondu līdzfinansēto projektu dalībnieki, lai iepazītos ar mūsu pilsētu. Ciemiņi pārstāvēja 4 valstis - Bulgāriju, Itāliju, Maltu un Turciju.

 • 21-07-2017

  Daugavpilī sāksies starptautiskais keramikas simpozijs

  Jau pēc divām nedēļām, 4. augustā plkst. 16:00, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā ar spāņu muzikālās apvienības "Caspervek trio" koncertu tiks atklāts V Starptautiskais keramikas mākslas simpozijs „CERAMIC LABORATORY”.

 • 21-07-2017

  Izglītības un kultūras komitejas sēdē lēma par baseinu un akvāriju ekspozīciju izveidi Latgales zoodārzā

  20. jūlijā Daugavpils pilsētas domes Izglītības un kultūras komitejas sēdē lēma par Latvijas vides aizsardzības fonda līdzfinansētā projekta “Simtgadu Latvijas simtgadu dzīvnieks – Laika pastnieks nes vēstuli divsimtgadu Latvijai” atbalstīšanu. Kopējās projekta izmaksas ir 47 032 eiro, no tām 74, 42% - 35 000 eiro sedz Latvijas vides aizsardzības fonds.

 • 21-07-2017

  Sociālo jautājumu komitejas izbraukuma sēdes laikā sociālie dienesti atklāti ziņoja par savām problēmām

  20. jūlijā  norisinājās Daugavpils pilsētas domes Sociālo jautājumu komitejas sēde izbraukumā uz Dienas centru “Saskarsme” Liepājas ielā 4. Deputāti noklausījās Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sociālais dienests” un Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra ziņojumu par 2017. gada pirmā pusgada darba rezultātiem. Pirmo reizi iestādes sniedza pašvērtējumu par savām darbībām un sarakstu ar priekšlikumiem, kā varētu uzlabot departamentu darbu

 • 21-07-2017

  Domes vadība iepazīsies ar projektu īstenošanas gaitu

  Šodien, 21.jūlijā, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš, Domes priekšsēdētāja vietnieks Valērijs Kononovs  un Domes priekšsēdētāja vietniece Līvija Jankovska apmeklēs vairākus objektus, kur pašlaik tiek īstenoti atjaunošanas un energoefektivitātes paaugstināšanas projekti:  Pirti Stacijas ielā 63, Daugavpils Kultūras pili, 26., 5. un 3.pirmsskolas izglītības iestādes.

 • 21-07-2017

  Notika Daugavpils domes Pilsētas saimniecības komitejas pirmā sēde

  20. jūlijā jaunās Daugavpils pilsētas domes Pilsētas saimniecības komitejas deputāti izskatīja vairākus jautājumus, kas skar pilsētas ceļu būvniecību, rekonstrukciju, remontu un apsaimniekošanu. Par visiem jautājumiem ziņojumu sniedza komitejas priekšsēdētājs Igors Prelatovs. 

 • 21-07-2017

  Mēs par Daugavpili – nobalso par savu pilsētu!

  Līdz 30. jūlijam balso par Daugavpili, kas kļuva par vienu no konkursa  “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018” trim finālistiem. 

TV.Daugavpils.lv

Pilsētas ziņas

Domes jaunumi

Kultūras ziņas

Sporta ziņas

Izglītības ziņas