Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Izglītība un zinātne » | Izglītības ziņas

Izglītības ziņas

22-03-2013

JAK Jauniešu līgas spēle


Daugavpils 16.vidusskolas Jautro un atjautīgo komanda „YES!” pārstāvēja savu pilsētu 2012./2013.gadu Jauniešu  līgas sezonā.

18. un 19.martā Rīgā notika starppilsētu JAK Jauniešu līgas spēles pusfināls, kurā piedalījās 15 skolu un augstāko izglītības iestāžu komandas no četrām mūsu valsts pilsētām.

16.vidusskolas komanda „YES!” darbojas jau septīto sezonu un piedalās ceturtajā spēlē 2012./2013.g. līgas sezonā. Vienā ceturtdaļfināla spēlē komanda ieguva II vietu, bet pusfinālā līdz III vietai tai nepietika tikai 0,1 punkta, un III vietu ieguva  Rīgas Puškina liceja komanda.

Jāatzīmē, ka komandas dalībnieki spēj ne tikai mācīties, bet arī sportot un  popularizēt savu skolu un pilsētu, piedaloties JAK spēlēs. Pagājušajā sezonā komanda „YES!” ieguva II vietu  Visaginas pilsētas (Lietuva) kausa izcīņā.

Komandas pamatsastāvā  ir 10.klases skolēni Jevģeņija Obodņikova, Vladislavs Parfjonovs, Rišards Šidlovskis, Vladimirs Koļesņikovs, 11.klases skolēns Sergejs Jermašonoks un 12.klases skolēns Dmitrijs Požarskis.

Pēc Latvijas Jauniešu līgas žūrijas locekļu domām, Daugavpils 16.vidusskolas komandai ir liels potenciāls.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils 16.vidusskolas

skolotāja,

JAK komandas vadītāja

Svetlana Rudjko
Atpakaļ