Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Izglītība un zinātne » | Izglītības ziņas

Izglītības ziņas

05-12-2017

Tikšanās ar Iespējamās misijas programmas direktoru Kārli Andersonu


Š.g. 4.decembrī Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldē notika pārvaldes vadības un skolu administrācijas tikšanās ar Iespējamās misijas programmas direktoru Kārli Andersonu, kurš klātesošajiem pastāstīja par programmu un to, kādos gadījumos skolas var pieteikt savas vakances, ja tādas rodas. Līdz šim Daugavpilī pedagoģisko kadru problēma nebija aktuāla, bet pēdējā gada laikā izglītības iestādes sāk saskarties ar grūtībām nokomplektēt skolotāju štatu. Viens no veidiem, kā izglītības iestādes daudzviet Latvijā risina pedagogu piesaistīšanas jautājumu, ir pieteikt savu vakanci Iespējamajai misijai.

Tikšanās notika pēc Iespējamās misijas iniciatīvas, jo pēdējā laikā parādās speciālisti, kuri labprāt iejustos pedagoga lomā kādā no Daugavpils pilsētas skolām.

 

Iespējamā misija strādā, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā. Pateicoties Swedbank un citu atbalstītāju ziedojumiem, Latvijas skolām ir piesaistīti un atbalstīti 164 mērķtiecīgi skolotāji, no kuriem 79% turpina darboties izglītības jomā arī pēc 2 gadu dalības Iespējamajā misijā. Iespējamā misija piesaista jaunos speciālistus, kuri, 2 gadus nostrādājot skolā, iegūst tiesības arī turpmāk strādāt par skolotāju.

Vairāk informācijas www.iespejamamisija.lv

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes

sabiedrisko attiecību speciāliste

Anita Pleša

t.65407434
Atpakaļ