Jautājumi domei

"Kurās pilsētas vietās var tirgot  pašaudzētus ziedus, meža un dārza ogas? --------------------------------------------- Esošais atkritumu apsaimniekošanas operators man atsūtīja rēķinu uz 3 mēnešiem uz priekšu, bet es dzirdēju, ka tagad atkritumus izvedīs pašvaldības spēkiem, kā man rīkoties?  "

Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Izglītība un zinātne » | Izglītības ziņas

Izglītības ziņas

19-07-2017

Arī šogad Daugavpils skolas ir Latvijas skolu novērtējuma augšgalā


Pēc Latvijas skolu reitinga 2017 rādītājiem, kuri tiek aprēķināti, vērtējot valsts mācību priekšmetu un atklāto olimpiāžu rezultātus, skolēnu zinātniskās konferences rezultātus un, ņemot vērā dalību Latvijas Kultūras kanona konkursā, arī šogad Daugavpils skolas ir uzrādījušas labus rezultātus.

Latvijas skolu reitingā izglītības iestādes tiek iedalītas pēc izglītojamo skaita “lielajās skolās”, kur vidusskolēnu skaits ir lielāks par 100, un “mazajās skolās”, kur vidusskolēnu skaits ir mazāks par 100 skolēniem.

Lielo skolu grupā Daugavpils Krievu vidusskola – licejs atkārtoti ierindojas 2. vietā, bet 5. vietu šogad ir ieņēmusi Daugavpils Valsts ģimnāzija, savukārt, Mazo skolu reitingā Daugavpils Saskaņas pamatskola ir 11. vietā.

Vairāk informācijas www.skolureitings.lv

 

Daugavpils Domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa
Atpakaļ