Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Izglītība un zinātne » | Izglītības ziņas

Izglītības ziņas

19-06-2017

Pieredzes apmaiņa Portugālē


2016.gada rudenī Daugavpils Krievu vidusskolā-licejā viesojās direktoru delegācija no Portugāles, kuras mērķis bija iepazīties ar ISVA (CLIL) metodiku Daugavpils skolās. Vizītes ietvaros direktori apmeklēja ISVA ģeogrāfijas stundu, kuru vadīja Ludmila Lastovka kopā ar Nataļju Izuļenu. Pēc šīs stundas Ludmila Lastovka tika uzaicināta uz Portugāli, lai dalītos savā pieredzē.

2017.gada 5. - 10.jūnijā Ludmila Lastovka piedalījās KA1 Erasmus+ Project LEARN+ projekta ietvaros organizētajos pieredzes apmaiņas „Apmācība + CLIL” pasākumos Santa Maria da Feirā, Portugālē, kā arī 9.jūnijā uzstājās ISVA (CLIL) seminārā, prezentējot informāciju par ISVA darbību licejā un Daugavpilī. Ludmila Lastovka novadīja praktiskas nodarbības Portugāles skolotājiem, iepazīstināja ar ISVA metodiskajiem jaunumiem un dalījās ar efektīviem darba paņēmieniem, kurus turpmāk Portugāles skolotāji pielietos savā darbā. Praktiskajās nodarbībās visi 27 dalībnieki bija ļoti ieinteresēti un atsaucīgi, ar prieku piedalījās visās piedāvātajās aktivitātēs un centās runāt angliski. Ludmila Lastovka iesaistīja savās nodarbībās diezgan plašu interesentu loku. Tie bija pedagogi, kuri strādā no pirmskolas līdz pat augstskolai.

Kultūras programmas ietvaros bija iespēja apmeklēt Porto un Aveiro pilsētas, iepazīties ar Portugāles kultūru un tradīcijām.

 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja
skolotāja

Ludmila Lastovka

tālr.65431076
Atpakaļ