Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Izglītība un zinātne » | Izglītības ziņas

Izglītības ziņas

15-06-2017

Ciemojās Latvijā...


   Daugavpils pilsētas 13.pirmsskolas izglītības iestādē laikā no š.g. 7.jūnija līdz 11.jūnijam notika Erasmus+ C.L.E.V.E.R. projekta “Children Learn English Very Easily and Rejoice" koordinatoru otrā tikšanās. Šoreiz mēs bijām uzņemošā valsts.

   Projektā ir iesaistītas 9 Eiropas valstis – Polija, Spānija, Slovēnija, Itālija, Rumānija, Turcija, Lietuva, Portugāle un Latvija, un projekts paredz pieredzes apmaiņu starp partneriem un bērniem, kā mācīt angļu valodu viegli un ar prieku, kā arī iepazīstināt ar partnervalstu kultūru un tradīcijām dažādās jomās. Tikšanās Latvijā bija sirsnīga un jauka, jo bija iespēja atkal satikt projekta dalībvalstu partnerus, ar kuriem jau esam sadraudzējušies un tikušies iepriekšējās vizītēs. Katra tikšanās diena bija piesātināta ar projekta aktivitātēm. Pateicoties Erasmus+ programmas atbalstītajam projektam “C.L.E.V.E.R”, iestādes audzēkņi jau veselu gadu apgūst angļu valodu. No trīs gadu vecuma viņi mācās dziedāt un iet rotaļās angļu valodā. Projekta dalībniekus iestādē sveica bērni ar projekta dziesmu angļu valodā un rādīja savas zināšanas angļu valodas apguvē. Bērni rādīja teatralizētu uzvedumu angļu valodā par pūces OLI (kas ir projekta simbols) ceļojumu pasaku grāmatā. Pūce ar bērniem veica dažādus uzdevumus, lai atgūtu nejaukā kāpura sagrauztās pasakas. Itālijā bija jācep pica, Turcijā rotaļlietu tirgū jāsameklē pazudušās grāmatas u.c.

   Vizītes laikā notika arī partnervalstu dalībnieku turpmākā darba plāna saskaņošana, iepazīšanās ar pirmsskolas izglītības iestādi, Projekta dalībnieki baudīja mūsu daudznacionālās pilsētas svētkus un tradicionālos ēdienus.

   Tikšanās laikā bija brīnišķīga iespēja vairāk iepazīt projekta partnerus, pilnveidot angļu valodas zināšanas, mācīties plānot un īstenot projekta aktivitātes.

 

Videosižets  http://lat.grani.lv/daugavpils/11525-mazie-daugavpiliesi-aktivi-apgust-anglu-valodu.html

 

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils pilsētas

13.pirmsskolas izglītības iestādes
vadītāja vietniece
Aiva Drancāne
Atpakaļ