Jautājumi domei

"Kad uzbūvēs autostāvvietu pie Bērnu veselības centra? Aigars Krūmiņš"

Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Izglītība un zinātne » | Izglītības ziņas

Izglītības ziņas

 • 08-06-2016

  Pilsētas svētkos Saules skola aicināja radoši darboties kartona „ZOODĀRZĀ

  Daugavpils pilsētas svētkos 4. jūnijā  DDMV „Saules skola” sadarbībā ar Daugavpils  uzņēmumu  „AIMAX” , kas Latvijas tirgū pazīstams  kā viens no lielākajiem  kartona iepakojumu, stendu un  konstrukciju ražotājiem,  „Izglītības pilsētiņā”  Rīgas ielā piedāvāja akciju  ZOODĀRZS . Ŗīgas ielas un Cietokšņa ielu krustojumā  pie Baznīcas skvēra bija izvietota telpisku objektu – dzīvnieku modeļu - ekspozīcija, bet blakus darbojās radošās darbnīcas.

  Lasīt vairāk
 • 07-06-2016

  Aktīvais pavasaris 2016

  Lasīt vairāk
 • 06-06-2016

  Saulainās bērnības svētki 27.pirmsskolas izglītības iestādē

  Vasara atnāk ar spilgtām krāsām, sauli un gaismu, tāpēc nav nejaušība, ka Starptautisko bērnu aizsardzības  dienu svin 1.jūnijā. Šajā dienā mūsu 120 audzēkņi – gan mazi, gan lieli – kopā ar bērnu iemīļotajiem multfilmas varoņiem Minjoniem piedalījās dažādās aktivitātēs: ar prieku zīmēja uz asfalta, dejoja ar gaisa baloniem, rotaļājās, piedalījās stafetēs, minēja mīklas, pūta ziepju burbuļus

  Lasīt vairāk
 • 01-06-2016

  Jaunieši no Daugavpils ar labiem panākumiem startē stipendiju konkursā „Latvijas Maksimālisti”

  Piektdien, 27. maijā, svinīgā apbalvošanas ceremonijā Rīgā, kinoteātrī „Splendid Palace”, tika apbalvoti stipendiju konkursa „Latvijas Maksimālisti” finālisti un uzvarētāji. Pieci jaunieši ierindojās uzvarētāju vidū kategorijās „Mūzika”, „Māksla” un „Humanitārās zinātnes”, bet vēl seši jaunieši ieguva 400 eiro stipendijas. Kopējais konkursa stipendiju fonds – 35 000 eiro

  Lasīt vairāk
 • 31-05-2016

  Sporto un esi vesels!

  Sportiskas aktivitātes ir neatņemama dzīves sastāvdaļa jebkurā vecumā – gan bērniem, gan pieaugušiem cilvēkiem. Daugavpils pilsētas 9.speciālā pirmsskolas izglītības iestāde sadarbībā ar Daugavpils Universitātes (DU) Izglītības un vadības fakultāti š.g. 23.-27.maijā Latvijas Veselības nedēļas ietvaros organizēja sportiskas aktivitātes. 

  Lasīt vairāk
 • 30-05-2016

  Goda diena Daugavpils Centra vidusskolā

  Š.g. 27.maijā Daugavpils Centra vidusskolā tika rīkots svinīgs pasākums, kurā skolas administrācija pasniedza skolas, skolas vecāku komitejas, Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes, Daugavpils pilsētas Bērnu un jauniešu centra ,,Jaunība”, Daugavpils Universitātes un citu organizāciju izsniegtos Atzinības rakstus, Pateicības rakstus u.c. apbalvojumus skolēniem un pedagogiem, kā arī skolēnu vecākiem. 

  Lasīt vairāk
 • 30-05-2016

  Jaunatnes dienas Strasbūrā

  Š.g. 20. un 21.maijā Strasbūrā (Francijā) norisinājās Eiropas jaunatnes dienas 2016, kurās Daugavpils jauniešus kluba „Māja” delegācijas sastāvā pārstāvēja 3 dalībnieki. 

  Lasīt vairāk
 • 30-05-2016

  „Zīļuki” droši ceļā pretī vasarai

  Prieka pilnās, saulainās dienas arvien biežāk priecē bērnu sirdis. Jau pavisam drīz sāksies visu ilgi gaidītā vasara. Tas ir laiks, kad bērni dodas uz laukiem, vairāk laika pavada svaigā gaisā, uz ielas. Bērni atpūšas pie ūdenskrātuvēm, dabā. 

  Lasīt vairāk