Jautājumi domei

"Pagājušajā gadā Ziemassvētku noformējumu konkursā ieguvām balvu, vai šogad arī būs izsludināts konkurss     "

Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Izglītība un zinātne » | Izglītības ziņas

Izglītības ziņas

 • 19-01-2017

  Seminārs „Mūsdienīga pieeja runas attīstībā”

  Īstenojot Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldes (DPIP) 2016./2017.mācību gada prioritāti metodiskajā darbā „Digitālās kompetences attīstīšana“, š.g. 17.janvārī Daugavpils pilsētas 9.speciālā pirmsskolas izglītības iestāde sadarbībā ar DPIP Iekļaujošas izglītības atbalsta centra vadītāju Raisu Latišu organizēja semināru pirmsskolas izglītības iestāžu un skolu logopēdiem „Mūsdienīga pieeja runas attīstībā“.

  Daugavpils pilsētas 9.speciālās pirmsskolas izglītības iestādes vadītājas vietniece Anita Laurena klātesošos iepazīstināja ar mūsdienīgu tehnoloģiju un paņēmienu izmantošanas iespējām pedagoģiskajā praksē. Speciālistiem tika prezentēta darba pieredze bloga: http://radosiedarbini.blogspot.com/ veidošanā, mateiāla atlasīšanā un izmantošanas iespējām pedagoģiskajā praksē.

  Daugavpils pilsētas 9.speciālās pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja logopēde Gaļina Romanceviča prezentēja metodiskās izstrādnes, kas tika virzītas uz dažādiem runas attīstības posmiem. Logopēde dalījās savā pieredzē par inovatīvu tehnoloģiju pielietošanas iespējām runas korekcijas darbā.

  Semināra noslēgumā klātesošie saņēma apliecinājumu par dalību seminārā.

   

  Informāciju sagatavoja:

  Daugavpils pilsētas

  9.speciālās pirmsskolas izglītības iestādes

  vadītāja vietniece

  A.Laurena un

  skolotāja logopēde G.Romanceviča

  Lasīt vairāk
 • 18-01-2017

  Pirmsskolnieku aktīvā atpūta Sniega dienā

  Prieks, ka šogad atkal mums ir īsta ziema! Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestādē katra pastaiga ārā ir aizraujoša, jo sniegs dāvā gan bērniem, gan pieaugušajiem unikālu iespēju baudīt ziemas priekus

  Lasīt vairāk
 • 18-01-2017

  Izglītības pārvalde organizē iedzīvotājiem bezmaksas latviešu valodas kursus

  Lasīt vairāk
 • 17-01-2017

  Sniega dienas izpriecas Ruģeļu bērnudārzā

  Atkal ir atnākusi bērnu vidē iemīļotā Starptautiskā Sniega diena. Ruģeļu pirmsskolas izglītības iestādē to atzīmē jau otro gadu. Šogad tika rīkotas jautras sacensības mūsu audzēkņiem, kuri pārvērtās par brašiem sniegavīriem.

  Lasīt vairāk
 • 16-01-2017

  Sniega dienas svinības “PASACIŅĀ”

  Š.g. 16.janvārī Daugavpils pilsētas 10.pirmsskolas izglītības iestāde ,,Pasaciņa” pievienojās ,,Sniega dienas” svinētāju pulkam. Šogad Pasaules Sniega diena (,,World Snow Day”) tika atzīmēta 15.janvārī un organizēta ar Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) palīdzību.

  Lasīt vairāk
 • 16-01-2017

  Pasaules sniega diena 3.pirmsskolas izglītības iestādē

  Pasaules sniega dienas organizēšana jau kļuvusi par labu tradīciju gan visā pasaulē, gan arī mūsu valstī, jo šogad tā notiek jau sesto gadu pēc kārtas. Šī pasākuma mērķis ir rast bērniem iespēju iepazīt dažādus ziemas sporta veidus. Šo ideju ir radījusi Starptautiskā Slēpošanas Federācija (FIS) ar moto “Vediet bērnus uz sniega”.

  Lasīt vairāk
 • 16-01-2017

  Sācies jauns projekts par atkarību profilaksi

  Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde (DPIP) kā partneris sāk īstenot divgadīgu Erasmus+ programmas projektu „Ar saskarsmi pret atkarībām” („HUGS NOT DRUGS” Nr.2016-1-TR01-KA201-034102) , kura koordinatori ir Kirikales pašvaldības izglītības nodaļa (Turcija). Projekta partneri ir Skandiano pašvaldība (Itālija) un Santa Maria da Feiras pašvaldība (Portugāle).

  Lasīt vairāk
 • 11-01-2017

  Zīmējumu konkursa "Daugavpils lepnums 2016" noslēguma pasākums

  Lasīt vairāk