Jautājumi domei

"Kā persona ar invaliditāti var saņemt pašvaldības dzīvokli?"

Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Izglītība un zinātne » | Izglītības ziņas

Izglītības ziņas

 • 07-12-2011

  Ciemos pie mazās Anneles

  Grāmatu lasīšana ir brīnišķīgs līdzeklis, kā uzzināt ko jaunu un neparastu, ieskatīties nākotnē vai atgriezties pagātnē. Lai aktualizētu Annas Brigaderes devumu bērniem,Daugavpils pilsētas latviešu valodas un literatūras  un sākumskolas metodiskās apvienības 2.decembrī aicināja uz rakstnieces 150 gadu jubilejai veltītu teatrālu uzvedumu – skati „Pa mazās Anneles bērnības takām”

  Lasīt vairāk
 • 05-12-2011

  Par klimata pārmaiņām izglītots pirmais reģions - Latgale

  Iepriekšējā nedēļā noslēdzās Vides izglītības fonda organizētā Ekoskolu klimata kampaņa Latgalē. Kopumā izstādes notika četrās skolās: Riebiņu vidusskolā, Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijā, Daugavpils Saskaņas pamatskolā un Līvānu 1. vidusskolā.

  Lasīt vairāk
 • 02-12-2011

  Informatīvs seminārs Latgales Centrālajā bibliotēkā

  2011. gada 7.decembrī no plkst.13.00 - 16.00 Latgales Centrālajā bibliotēkā sadarbībā ar Valsts Izglītības attīstības aģentūru tiek organizēts informatīvs seminārs: „Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas apakšprogramma Comenius un Mācību braucienu programma”.

  Lasīt vairāk
 • 30-11-2011

  Pētniecības projekta „Skolēnu ēdināšana 2011” rezultāti

  Veselīgs uzturs ir viens no veselīga dzīvesveida pamatiem, kas ir īpaši svarīgi tieši bērnu un pusaudžu vecumā. Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde no 28.oktobra līdz 11.novembrim visās pilsētas skolās veicaanketēšanu par uztura jautājumiem. Lai uzzinātu skolēnu un viņu vecāku viedokli par ēdināšanu skolā un noskaidrotu ēšanas paradumus, tika aptaujāti 6586 1. – 12.klašu skolēniun4853 vecāki

  Lasīt vairāk
 • 25-11-2011

  Notiks Latgales pētniecības institūta zinātniskā konference veltīta institūta 20 gadu jubilejai

  Šodien, 25. novembrī Daugavpils Universitātē (DU) notiks DU Latgales pētniecības institūta (LPI) Daugavpilī rīkotā XIX zinātniskā konference „Latgale: vakar, šodien, rīt”, kas veltīta institūta darbības 20 gadiem Latvijā

  Lasīt vairāk
 • 24-11-2011

  Daugavpils Universitāte saņēmusi aprīkojumu vairāk nekā četru miljonu latu vērtībā

  Veicot Daugavpils Universitātes (DU) iekārtu, instrumentu un informācijas tehnoloģiju modernizāciju, Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansētā projekta „Daugavpils Universitātes studiju kvalitātes uzlabošana un vides pieejamības nodrošināšana” ietvaros, DU ir apguvusi vairāk nekā piecus miljonus latu, aptuveni četrus no tiem ieguldot aprīkojuma iegādē, informē universitātes rektors Arvīds Barševskis

  Lasīt vairāk
 • 22-11-2011

  Krievu licejs atkal ir labāko skolu vidū Latvijā

  22. novembra rīts Krievu vidusskolā- licejā sākās ar lieliem svētkiem. Skolas aktu zālē pulcējas skolēni, pedagogi un skolas direktors Jevģenijs Timošenko paziņoja, ka Latvijas lielo pilsētu Valsts ģimnāziju grupā skola ieņēmusi 3. vietu, pamatojoties uz pērnā mācību gada centralizēto eksāmenu rezultātiem.

  Lasīt vairāk
 • 21-11-2011

  „Ebreju teksts” Eiropas kultūrā

  Šī gada 21.- 22. novembrī Daugavpils Universitātē notiks trešā starptautiskā zinātniskā konference "Ebreju teksts" Eiropas kultūrā, ko organizē Komparatīvistikas institūts..

  Lasīt vairāk