Jautājumi domei

"Daugavpils pilsētas dome palielināja bērna dzimšanas pabalstu- līdz 300 eiro. Lai saņemtu šo pabalstu nepieciešams bērnu reģistrēt tikai Dzimtsarakstu nodaļā? Vai ir nepieciešami papildus dokumenti? Marina Osipova"

Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Izglītība un zinātne » | Izglītības ziņas

Izglītības ziņas

 • 08-02-2017

  Projekta vadības grupas tikšanās Portugālē

  Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde (DPIP) kā partneris sākusi īstenot divgadīgu Erasmus+ programmas projektu „Ar saskarsmi pret atkarībām” („HUGS NOT DRUGS” Nr.2016-1-TR01-KA201-034102), kura koordinatori ir Kirikales pašvaldības izglītības nodaļa (Turcija). 

  Lasīt vairāk
 • 07-02-2017

  Latvijas Universitātes Gada balva

  Latvijas Universitātē (LU) 3.februārī notika LU darbinieku sapulce un Gada balvu pasniegšanas ceremonija, kurā ar ziņojumu uzstājās LU rektors, profesors Indriķis Muižnieks un tika pasniegtas gada balvas dažādās kategorijās.

  Lasīt vairāk
 • 07-02-2017

  Labās prakses piemēri latviešu valodas apguvē pirmsskolā un sākumskolā

  Š.g. 3.februārī Daugavpils 15.vidusskolā notika pieredzes apmaiņas seminārs pilsētas pirmsskolas un sākumskolas latviešu valodas un literatūras skolotājiem „Sākumā bija burti”.

  Lasīt vairāk
 • 07-02-2017

  Sporta sacensības “Dari kā mēs, dari kopā ar mums, dari labāk par mums!”

  Š.g. 2. februārī desmito gadu pēc kārtas Raudas internātpamatskolā notika Latgales zonas speciālo skolu sacensības “Dari kā mēs, dari kopā ar mums, dari labāk par mums!” Uz sacensībām bija ieradušās 7 komandas no visas Latgales.

  Lasīt vairāk
 • 07-02-2017

  “Youth Forum 2017” iespēja jauniešiem paplašināt savas zināšanas un iegūt apmaksātu prakses vietu

  Latvijā studējošiem jauniešiem tiek dota lieliska iespēja piedalīties Zviedrijas vēstniecības Latvijā un Zviedrijas Tirdzniecības kameras Latvijā organizētajā projektā “Youth Forum 2017”. Projekts norisināsies angļu valodā un piecos semināros studentiem tiks dota iespēja bagātināt savas zināšanas par Zviedrijas-Latvijas sadarbību, biznesa kultūru un attīstību, iemācīties pamat mārketinga prasmes un darba intervijas pamatprincipus, uzzināt vairāk par korporatīvo sociālo atbildību, kā arī apmeklēt vairākus Latvijā populārus uzņēmumus, kuri iepazīstinās ar savu darbību.

  Lasīt vairāk
 • 06-02-2017

  Kā skolā vadīt Eiroklubu

  Š.g. 1.-3.februārī Erasmus+ projekta ietvaros Daugavpilī viesojās 12 skolēni un 4 skolotāji no Vācijas “Clubbing Europe”. Daugavpili apmeklēja arī projekta koordinators Pjotrs Žimohs (Piotr Zimoch) no Polijas “Šūmana fonda” un trīs jaunieši no Latvijas Eirokluba “Māja” no Rīgas.

  Lasīt vairāk
 • 06-02-2017

  Daugavpilieši – ceturtie Latvijas Speciālās Olimpiādes UNIFIED telpu futbola sacensībās

  Š.g. 31.janvārī Rīgas Olimpiskajā sporta centrā notika kārtējās Latvijas Speciālās Olimpiādes UNIFIED sacensības telpu futbolā, kuras droši var saukt par tradicionālām, jo tās tiek organizētas jau kuru gadu pēc kārtas. Sacensībās pēc UNIFIED sistēmas vienā komandā piedalās sportisti ar garīgās attīstības traucējumiem un sportisti no vispārizglītojošām iestādēm, kurus sauc par „partneriem”.

  Lasīt vairāk
 • 02-02-2017

  Absolventu vakari Daugavpils skolās

  Klāt ir februāris un tradicionālie absolventu vakari, kad var atkal atnākt uz savu skolu, tikties ar skolotājiem, klases biedriem. Arī šogad absolventiem ir piedāvāta iespēja ierasties sava skolā. Pārsvarā absolventu vakari tiks rīkoti 4. februārī, bet vairākas skolas piedāvā arī citus datumus.

  Lasīt vairāk