Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Izglītība un zinātne » | Izglītības ziņas

Izglītības ziņas

 • 23-04-2018

  Manas dvēseles dziesma

  Par jauku tradīciju mūsu pilsētā kļuvis dziesmu festivāls svešvalodās “Manas dvēseles dziesma”, kuru šogad 20.aprīlī organizēja Daugavpils 12.vidusskolas svešvalodu skolotājas.

  Lasīt vairāk
 • 23-04-2018

  Latvijai es vēlu…

         Tuvojoties Latvijas simtgadei, ikviens steidz dot savu artavu, lai godinātu mūsu dzimteni domās un darbos. Arī Daugavpils pilsētas 24.pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” kuplais bērnu, viņu vecāku un darbinieku pulciņš ir ceļā uz Latvijas simtgadi.

  Lasīt vairāk
 • 23-04-2018

  Nosaukti LIZDA konkursa “Mūsu INFO stends” uzvarētāji

  Martā Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) rīkoja konkursu izglītības un zinātnes iestāžu arodorganizāciju (AO) kolektīviem “Mūsu INFO stends”, kurā bija aicināts piedalīties ikviens izglītības iestādes kolektīvs. Konkursa mērķis bija noskaidrot atraktīvākos izglītības, zinātnes iestāžu kolektīvus, kuri ir izveidojuši efektīvākos arodbiedrības informācijas stendus.

  Lasīt vairāk
 • 23-04-2018

  Rotaļnodarbība kā viens no APU apguves veidiem

  Š.g. 17.aprīlī Daugavpils pilsētas 27.pirmsskolas izglītības iestādē notika APU metodiskās konferences praktiskā daļa – pieredzes apmaiņas pasākums „Rotaļnodarbība kā viens no APU apguves veidiem”.

  Lasīt vairāk
 • 21-04-2018

  Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja audzēkņu darbu izstāde "Klusās dabas noslēpumi"

  Š.g. 18.aprīlī Centrālās bibliotēkas periodikas sektorā (Rīgas ielā 22a, 2.stāvā)  Mākslas dienu laikā tika atklāta Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja audzēkņu darbu izstāde "Klusās dabas noslēpumi".

  Izstādē ir skatāmi 2. - 8.klašu skolēnu darbi, kuros klusā daba attēlota dažādās tehnikās – gleznošana, zīmēšana, grafika, kolāža. Savu noslēpumu klusā daba atklāj gan krāsās, gan līnijās un tekstūrās. 

  Lasīt vairāk
 • 21-04-2018

  Daugavpils 10.vidusskolā notika teātra festivāls “Spēlēsim teātri!”

  Lasīt vairāk
 • 21-04-2018

  J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija “Mācāmies aktīvi darbojoties!”

  8.aprīlī J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas 5 skolēni Anna Šukste, Linda Putāne, Laura Putāne, Ralfs Baško, Andris Karpenko un skolotājas Anžela Volodko un Skaidrīte Baško) Erasmus+ projekta “Edukacja matematyczna poprzez sport” (“Praktiskā matemātikas mācīšana caur sporta elementiem”) gaitā devās uz Ploskas (Płoska) pamatskolu pie saviem sadarbības partneriem uz mācību mobilitāti Polijas Republikas pilsētā Zamoščā. Šī projekta partneri ir no Slovākijas (Zakladna skola. Smeralova, Presov) un Spānijas (IES Celia Viñas, Almeria).

  Lasīt vairāk
 • 21-04-2018

  Lasītmācīšana pirmsskolā

  Š.g. 19.aprīlī Daugavpils pilsētas 29.poļu pirmsskolas izglītības iestāde rīkoja pieredzes apmaiņas pasākumu „Irenas Majhžakas (I.Majchrzak) lasītmācīšanas metodika pirmsskolā”. Pasākumā piedalījās pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi, 9.vidusskolas un J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijas skolotājas, kā arī DU Izglītības un vadības fakultātes prodekāne , docente Sandra Zariņa.

  Lasīt vairāk