Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Kultūra » | Kultūras ziņas

Kultūras ziņas

13-09-2017

Vokālā grupa FRAMEST koncertprogrammā THE SONGBOOK


VI Mūzikas un Mākslas festivāls „Daugavpils ReStArt 2017” piedāvā:

 

16. septembrī plkst. 17.00 – Vienības nama koncertzālē koncertu sniegs vokālā grupa FRAMEST.

„Framest” sastāvā: Jānis ĶIRSIS, Mikus ABARONIŅŠ, Roberts MEMMĒNS, Beāte ZVIEDRE, Rūta DŪDUMA.

The Songbook ir grupas jaunākā programma, kas gaida savu klausītāju! Tā īpaša ar to, ka visi programmā iekļautie skaņdarbi ir mūsdienu latviešu komponistu jaundarbi, kas rakstīti speciāli FRAMEST. Lai pilnvērtīgi atspoguļotu vokālās grupas tehniskās un mākslinieciskās kvalitātes, radīt paliekošas džeza vērtības aicināti tādi komponisti kā Raimonds Pauls, Kārlis Lācis, Rihards Zaļupe, Kaspars Zemītis, Matīss Čudars un vēl vairāki citi.

Vokālā grupa FRAMEST pastāv kopš 2005. gada, to veido pieci profesionāli un daudzpusīgi dziedātāji. Grupa koncertējusi gan Latvijā, gan ārzemēs, tostarp Skandināvijas valstīs un Japānā. Lielāko atpazīstamību FRAMEST ieguvusi 2012. gada vasarā, piedaloties starptautiskajā jauno izpildītāju konkursā “Jaunais Vilnis”. Vokālās grupas repertuārs ir ļoti plašs. FRAMEST koncertos izskan gan pašu radīti, gan citu komponistu skaņdarbi – no klasikas un džeza līdz popmūzikai un citiem žanriem oriģinālos a capella izpildījumos.

Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darba dienās no plkst. 16.30 līdz plkst. 18.30. Cena: 3.00 euro; skolēniem, studentiem un pensionāriem – 2.00 euro.

 

______________________________________________________________________

Informācija: www.daugavpilsrestart.lv, www.kultura.daugavpils.lv, www.daugavpils.lv
Atpakaļ