Jautājumi domei

"Daugavpils pilsētas dome palielināja bērna dzimšanas pabalstu- līdz 300 eiro. Lai saņemtu šo pabalstu nepieciešams bērnu reģistrēt tikai Dzimtsarakstu nodaļā? Vai ir nepieciešami papildus dokumenti? Marina Osipova"

Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Kultūra » | Kultūras ziņas

Kultūras ziņas

 • 20-02-2017

  Izstāde no Minskas vēstīs par baltkrievu dzejnieku Maksimu Bogdanoviču

  Trešdien, 2017.gada 22.februārī Dauavpils Baltkrievu kultūras centrā (BKC) notiks svētku pasākums, veltīts Starptautiskajai dzimtās valodas dienai. Svinēšanas ietvaros notiks ceļojošās izstādes prezentācija, kas ir veidota no Maksima Bogdanoviča literārā muzeja materiālu fondiem (Minska, Baltkrievija). Literāri muzikālajā pasākumā tiks stāstīts par M. Bogdanoviča daiļradi. Skanēs diženā dzejnieka dzeja, romances un dziesmas ar viņa vārdiem. 

  Lasīt vairāk
 • 20-02-2017

  Nāc līdzās! saime ceļā uz Latvijas simtgadi

  Integratīvais mākslas festivāls Nāc līdzās!  arī gatavojas mūsu valsts lielajai jubilejai. Mūsu velte nebūs taustāma vai kā citādi materiāli ieraugāma.  Domājam, ka  šī ir īsti piemērota reize, lai vairāk pievērstos savas tautas literārajam, tātad arī kultūras mantojumam. 

  Lasīt vairāk
 • 16-02-2017

  Daugavpilī svinēs Masļeņicu

  Daugavpilī 25.februārī svinēs Masļeņicu. Tradicionālā Masļeņicas svinēšana notiks Vienības laukumā no plkst. 12.00. Folkloras kolektīvu koncerts, cienāšana ar pankūkām un citiem gardumiem, spēles un citas izklaides, kā arī salmu lelles, kas simbolizē ziemu, dedzināšana – to visu sagatavoja pasākumu organizātori - Krievu kultūras centrs. Svētku viesi – profesionālais kolektīvs „Ļubo-milo” («Любо-мило») no Krievijas.

  Lasīt vairāk
 • 15-02-2017

  Novadpētniecības laboratorija Latgales Centrālajā bibliotēkā

  23. februārī plkst. 12.00 Latgales Centrālās bibliotēkas pasākumu telpā (Rīgas ielā 22a, 3. stāvā) notiks starpnozaru mākslas grupas SERDE iniciēts un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstīts pasākums – Novadpētniecības laboratorija, uz kuru tiek aicināti skolēni, skolotāji, bibliotekāri, muzeju darbinieki, vietējie novadpētnieki un citi interesenti.

  Lasīt vairāk
 • 15-02-2017

  Tikšanās ar māksliniekiem

  Pirmdien, 27. februārī no plkst. 11:00 līdz 14:00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā notiks tikšanās un diskusija ar profesionāliem māksliniekiem no Francijas un Dānijas.

  Lasīt vairāk
 • 15-02-2017

  Koncerts "Saxophonia 2017" ietvaros

  Atzīmējot Francijas institūta Latvijā pastāvēšanas 20. gadadienu, nākošo svētdien, 26. februārī plkst. 15:00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centra koncertzālē izskanēs Rīgas Saksofonu kvarteta un Žana Pjēra Baralioli (Francija) koncerts.

  Lasīt vairāk
 • 14-02-2017

  Apskati izstādi un piedalies radošajās darbnīcās

  Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā tiek organizētas radošās mākslas darbnīcas bērniem un ģimenēm.

  Lasīt vairāk
 • 13-02-2017

  Daugavpils akordeonistu orķestris aicina uz muzikālu iedvesmas koncertu „Jūtu romantika”

  Daugavpils akordeonistu orķestris aicina uz muzikālu iedvesmas koncertu „Jūtu romantika”, kas notiks Vienības nama koncertzālē 16. februārī plkst. 18.00.

  Lasīt vairāk