Jautājumi domei

"     "

Uzdod jautājumu!




Pašvaldība | Domes ziņas

Domes jaunumi

12-10-2017

Ievēlētas Daugavpils pilsētas domes pastāvīgās komisijas


12. oktobrī kārtējā Domes sēdē deputāti ievēlēja Domes pastāvīgo komisiju jaunos sastāvus. Ievēlētas 11 komisijas.

Jāpiebilst, ka Domes vadība bija izteikusi aicinājumu visiem politiskajiem spēkiem, arī tiem, kuri pašvaldību vēlēšanās nepārvarēja 5% barjeru, iesniegt savus kandidātus darbam Domes komisijās. Kandidātu saraksti tika iesniegti un Domes sēdē ievēlēti jaunie komisiju locekļi.

1. Ievēlēta Daugavpils pilsētas domes Administratīvo komisija šādā sastāvā:

Ruta Velika

Jūlija Mamaja

Ilona Purvina

Igors Ponjatovskis

Dzintars Kalvāns

Santa Pupiņa

 

2. Ievēlēta Daugavpils pilsētas domes Interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmu licencēšanas komisija šādā sastāvā:

Nataļja Kožanova

Jānis Dukšinskis 

Ilze Onzule

Jeļena Sargsjane

Valērijs Makarevičs

Tatjana Balašova

Aleksejs Vasiļjevs

 

3. Ievēlēta Daugavpils pilsētas domes Īpašuma komisija šādā sastāvā:

Rihards Eigims

Valērijs Kononovs

Mihails Lavrenovs

Jānis Ostrovskis

Inta Ruskule

Jāzeps Uļjanovs

 

4. Ievēlēta Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes lietu konsultatīvo komisija šādā sastāvā:

Gunita Vanaga

Vladislavs Skrupskis

Ēriks Lociks

Evita Lukša

Oļegs Kaļiņins

 

5. Ievēlēta Daugavpils pilsētas domes Mājokļu komisija šādā sastāvā:

Rihards Eigims

Mihails Lavrenovs

Ilona Bendika

Vladislavs Bojarūns

Jānis Dukšinskis

Jevģēnijs Ribkins

Irēna Šuļga

 

6. Ievēlēta Daugavpils pilsētas domes Nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojumu piešķiršanas komisija šādā sastāvā:

Mihails Lavrenovs

Tatjana Zinkeviča

Jānis Dukšinskis

Alla Mačanovska

Aleksejs Beinārs

Jānis Lāčplēsis

Andrejs Jegorovs

 

7. Ievelēta Pašvaldības dzīvojamo māju privatizācijas un īpašuma atsavināšanas komisija šādā sastāvā:

Aleksejs Nikolajevs

Irina Line

Jānis Girdjuks

Edvards Sargsjans

Aleksejs Beinars

Jānis Ostrovskis

Natālija Makuševa

 

8. Ievēlēta Daugavpils pilsētas domes Pilsētbūvniecības un vides komisija šādā sastāvā:

Igors Prelatovs – komisijas priekšsēdētājs

Valērijs Kononovs

Santa Pupiņa

Aleksejs Nikolajevs

Inguna Kokina

Sergejs Mančenko

 

9. Ievēlēta Daugavpils pilsētas domes Transporta komisija šādā sastāvā:

Igors Prelatovs

Tatjana Volkova

Alberts Mošāns

Vitālijs Gauks

Inta Ruskule

Sergejs Blagoveščenskis

 

10. Ievēlēta Daugavpils pilsētas domes Veselības aprūpes plānošanas komisija šādā sastāvā:

Helēna Soldatjonoka

Aivars Zdanovskis

Reinis Joksts

Inta Vaivode 

Janīna Ņikitina

Olga Pavlova

Anatolijs Požarskis

 

11. Ievēlēta Daugavpils pilsētas Zemes komisija šādā sastāvā:

Aleksejs Nikolajevs – komisijas priekšsēdētājs

Igors Prelatovs

Inga Ancāne

Olita Upeniece

Sergejs Trošimovs 




Atpakaļ