Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Pašvaldība | Domes ziņas

Domes jaunumi

16-02-2017

Daugavpils domē notika Ēnu diena (VIDEO)


Visā Latvijā noritēja tradicionālā Ēnu diena. Pasākuma mērķis – iepazīstināt skolēnus ar dažādām profesijām izvirzītajām prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties nākotnes karjeru. Šajā dienā tūkstošiem interesentu apmeklē darbavietas, lai klātienē izjustu darba atmosfēru uzņēmumos un iestādēs. Daugavpils dome nebija izņēmums. 19 pilsētas skolu audzēkņi pieteicās ēnot dažādu pašvaldības departamentu un nodaļu darbiniekus.

Jautājumu bija daudz: sākot no darba dienas režīma, līdz pat izglītībai, kas ir nepieciešama, lai vadītu pilsētas saimniecību.

Jaunieši ēnoja ne tikai Daugavpils domes priekšsēdētāja vietniekus. Trīs skolnieces vēroja arī Domes lietu pārvaldnieces, Sporta un jaunatnes departamenta vadītāja pienākumu izpildītājas Olgas Jesses darbu. Viņa iepazīstināja skolnieces ar pašvaldības struktūru, novadīja ekskursiju pa Domes ēku.

Arī pašvaldības speciālistiem bija savas ēnas. Liela interese bija par Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta, Īpašuma pārvaldīšanas departamenta, Vispārējās nodaļas, Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas un citu Domes struktūrvienību darbu. Visi darbinieki novērtēja skolēnu ieinteresētību, vēlmi iedziļināties veicamā darba būtībā un izpratni par to, ka, lai darbs nestu labumu citiem un sniegtu gandarījumu, ir jāmācās.

Ēnu dienas statistika
Atpakaļ