Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Pilsēta | Pilsētas ziņas

Pilsētas ziņas

25-05-2012

Domē notika dialogs ar īpašniekiem, kuru īpašumi atrodas Ziemeļu industriālajā zonā


25. maijā Daugavpils Domē notika Domes vadības un speciālistu tikšanās ar īpašniekiem, kuru īpašumi atrodas Ziemeļu industriālajā zonā. Runa gāja par pašvaldības ieceri veikt infrastruktūras modernizāciju šajā zonā.- plānots izbūvēt pievadceļus un  komunikācijas.

Lielākā problēma ar ko saskārās pašvaldība uzsākot darbu pie šī projekta bija īpašumtiesības. Pašvaldības speciālisti apzināja visus īpašniekus gan ēkām, gan zemei un aicināja īpašniekus iesniegt savu piekrišanu, jo to prasa likums. Lai vēlreiz pārrunātu šo projektu Domē tika rīkota tikšanās ar īpašniekiem. Atsaucība bija liela.

No pašvaldības puses sarunā piedalījās Domes priekšsēdētājas vietniece Līvija Jankovska, dažādu departamentu vadītāji un speciālisti.

Līvija Jankovska pastāstīja par pašvaldības mērķiem industriālajā zonā, par iespēju piesaistīt šim projektam ES  finansējumu, bet laika ir ļoti maz, tāpēc aicināja īpašniekus kopā ar pašvaldību strādāt ļoti operatīvi un sniegt savu akceptu, lai turpinātu darbu.

Visai dokumentācijai jābūt gatavai 2013. gadā, laika ir ļoti maz, bet darāmā daudz. Juridiskās darbības ir ilgas, detālplānojuma izstrāde vien prasa pusgadu.

.Pēc pašvaldības sniegtās informācijas īpašniekiem bija iespēja uzdot jautājumus. Viņi aktīvi to arī izmantoja, bija gan jautājumi, gan ierosinājumi.

 

Tikšanās noslēgumā Līvija Jankovska pateicās visiem par atsaucību, vēlreiz aicināja uz ciešu sadarbību, jo šis projekts svarīgs pašvaldībai-  uzņēmējdarbības veicināšana ir pašvaldības prioritāte, jo tikai tā var attīstīt visas pilsētas ekonomiku, arī uzņēmējiem tas ir svarīgi, jo uzlabos darba kvalitāti, cels īpašumu vērtību, attīstīs industriālo zonu kopumā.

 

Informāciju sagatavoja Domes preses sekretāre Līga Korsaka.
Atpakaļ