Jautājumi domei


Uzdod jautājumu!
Pilsēta | Pilsētas ziņas

Pilsētas ziņas

10-08-2017

Kazahstānas vēstnieka vizītes Daugavpilī ietvaros tiks organizēti uz sadarbību vērsti pasākumi


2017.gada 17.-19.augustā Daugavpili darba vizītē apmeklēs Kazahstānas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks V.E. Bauržans Muhamedžanovs (Baurzhan Mukhamedzhanov). 

Vizītes pirmajā dienā Vēstnieks tiksies ar Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāju Andreju Elksniņu, iepazīsies ar Daugavpils cietoksni un Marka Rotko mākslas centru. Plkst.16.30 Daugavpils Universitātē (Vienības ielā 13, 308.auditorija) tiks prezentēta kazahu tautas dzejnieka Abaja grāmata «Vēstījumi», kas pirmo reizi tulkota un izdota latviešu valodā. Dienas noslēgumā Bauržans Muhamedžanovs apmeklēs Daugavpils teātri, kur tango karalim Oskaram Strokam veltītajā koncertā „Tango virs pilsētas” uzstāsies Kazahstānas pārstāvis Alibeks Aļadijevs.

18.augusta darba kartība ir veltīta ekonomiskās sadarbības veicināšanai. Latviešu kultūras centra baltajā zālē (Rīgas ielā 22) plkst.15.10 sāksies Starptautiska biznesa tikšanās „Kazahstāna, Daugavpils, Latgales reģions – ekonomiskās sadarbības perspektīvas”. Tās laikā vēstnieks tiks iepazīstinātas ar uzņēmējdarbības iespējām mūsu pilsētā, reģionā un priekšrocībām pēc Latgales speciālās ekonomiskās zonas izveidošanas. Bauržans Muhamedžanovs apmeklēs arī Daugavpils uzņēmumus. Dienas noslēgumā plkst.17.05 Latviešu kultūras centrā ieplānota tikšanās ar masu mēdiju pārstāvjiem.

Vizītes noslēgumā 19.augustā Bauržans Muhamedžanovs  tiksies ar pilsētas tūrisma jomas pārstāvjiem, lai iepazītos ar Daugavpils tūrisma piedāvājumu un apspriestu sadarbības iespējas. Tikšanās notiks plkst.12.00 Saules skolā (Saules ielā6/8).

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus (ne vairāk kā 2 no vienas redakcijas), kas vēlas atainot Kazahstānas ārkārtēja un pilnvarotā vēstnieka V.E. Bauržana Muhamedžanova vizītes gaitu, lūdzam pieteikties Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļā līdz 2017.gada 15.augustam. E-pasts: kristine.danilova@daugavpils.lv, tālr.65404349.

 

Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa
Atpakaļ