Jautājumi domei

"Daugavpils pilsētas dome palielināja bērna dzimšanas pabalstu- līdz 300 eiro. Lai saņemtu šo pabalstu nepieciešams bērnu reģistrēt tikai Dzimtsarakstu nodaļā? Vai ir nepieciešami papildus dokumenti? Marina Osipova"

Uzdod jautājumu!
Pilsēta | Pilsētas ziņas

Pilsētas ziņas

 • 20-02-2017

  Ārējā apgaismojuma remontdarbi

  Lasīt vairāk
 • 17-02-2017

  Daugavpils DzKSU turpina remontdarbus arī ziemā (VIDEO)

  Celtniecības un remontdarbi Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmuma (DDzKSU) apsaimniekotajās daudzdzīvokļu mājās tiek veikti visa gada garumā. Atšķirība ir vien tajā, ka vasarā intensīvi notiek āra darbi, savukārt ziemā – iekšdarbi. Visi darbi tiek veikti, pamatojoties uz uzņēmuma plāniem, kā arī dzīvokļu īpašnieku kopsapulču protokoliem. Pasūtījumu saraksts ir diezgan plašs: sākot no neliela tekošā remonta, līdz elektrības apgaismojuma modernizācijai un ūdensvada kapitālajam remontam.

  Lasīt vairāk
 • 17-02-2017

  Drīz tiks atklāts jaunais autobusu maršruts

  Atbalstot Piena kombināta mikrorajona iedzīvotāju lūgumu organizēt sabiedriskā transporta satiksmi ar pilsētas centru, Daugavpils pilsētas domes  Transporta komisija pēc AS “Daugavpils satiksme” piedāvājuma nolēma ieviest, eksperimentālā kārtā uz 3 mēnešiem, jaunu autobusu maršrutu Nr.16 “Autoosta – Piena kombināta ciemats”.

  Lasīt vairāk
 • 16-02-2017

  Stipras ģimenes Daugavpilī!

  Biedrība „Dagood Studio” ar Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūras atbalstu realizēs „ERASMUS+: jaunatne darbībā” projektu „A Treasure Chest of Family Traditions”.

  Lasīt vairāk
 • 15-02-2017

  Daugavpils plaušu centrā atvērta kapela

  Starpkonfesionāla kapela ir atvērta visiem, kuri vēlas vērsties pie Dieva. Kapelas iekārtojums ir visai vienkāršs, bet ticīgajiem ir svarīgi, lai būtu atsevišķa vieta, kur lūgties.

  Lasīt vairāk
 • 15-02-2017

  Grantu programma „Impulss” darbībā: īstenots 20.-ais projekts (VIDEO)

  14. februārī, Valentīna  dienā Daugavpilī tika atklāta pilsētā  pagaidām vienīgā bērnu frizētava-skaistumkopšanas salons „BUBA”. Projekts  īstenots, pateicoties grantu programmai „Impulss”, kuru trīs gadu laikā realizē Daugavpils pilsētas dome sadarbībā ar „Swedbank” Daugavpils filiāli. Šajā laikā finansiālo atbalstu ir saņēmušas 27 jauno uzņēmēju biznesa idejas, 8 no tām – pagājušajā gadā. Kā pirmā savu ieceri īsā laikā spēja īstenot Iveta Susēja.

  Lasīt vairāk
 • 15-02-2017

  ATPŪTAS UN IZKLAIDES IESPĒJAS DAUGAVPILĪ NEDĒĻAS NOGALĒ: 17. – 19. FEBRUĀRĪ

  Lasīt vairāk
 • 15-02-2017

  14. februārī laulību reģistrēja 3 pāri

  Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļā katru gadu Valentīna dienā ir pāri, kuri vēlas laulību reģistrēt tieši šajā romantiskajā dienā. Šogad 14. februārī gredzenus mija 3 jauni pāri. 

  Lasīt vairāk