Jautājumi domei

"Kurās pilsētas vietās var tirgot  pašaudzētus ziedus, meža un dārza ogas? --------------------------------------------- Esošais atkritumu apsaimniekošanas operators man atsūtīja rēķinu uz 3 mēnešiem uz priekšu, bet es dzirdēju, ka tagad atkritumus izvedīs pašvaldības spēkiem, kā man rīkoties?  "

Uzdod jautājumu!
Jautājums domei

Jautājums domei

Kurās pilsētas vietās var tirgot  pašaudzētus ziedus, meža un dārza ogas?

                Saskaņā ar Daugavpils pilsētas Saistošiem noteikumiem Nr.12 (24.03.2016.) “Par ielu tirdzniecību Daugavpilī” 10.punktu ar pašaudzētiem ziediem un savvaļas ogām var tirgot tikai pašvaldībai iekārtotās pastāvīgajās tirdzniecības vietās:

  1. Ciolkovska ielā 4;
  2. Smilšu ielā 98 A;
  3. 18.novembra un Valkas ielu krustojumā;
  4. 18.novembra ielā pie ieejas Komunālajos kapos – pašaudzētie ziedi.

Lai veikt Ielu tirdzniecību minētās vietās ir jāsaņem rakstiska Atļauja DPPI “Komunālās saimniecības pārvaldē”. Darām Jums zināmu, ka pie iesnieguma nepieciešams pievienot Zemesgrāmatas kopiju vai tām līdzīgu dokumentu.

Par papildinformāciju lūdzu griezties DPPI “Komunālās saimniecības pārvaldē” 113.kabinētā (pēc adrese Saules iela 5 A), vai telefoniski 65476320

---------------------------------------------------------

Esošais atkritumu apsaimniekošanas operators man atsūtīja rēķinu uz 3 mēnešiem uz priekšu, bet es dzirdēju, ka tagad atkritumus izvedīs pašvaldības spēkiem, kā man rīkoties?

Likums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu nosaka, ka pārejas periods, kad mainās operators, ir 3 mēneši. Gadījumā, kad konkrēto adresi pārņems ātrāk, operatoram būs jāatgriež nauda. Izvairīties no 3 mēnešu pārejas perioda var tikai laužot līgumu, ja netiek pildītas funkcijas. Daugavpils Dome ļoti seko tam, vai operators pilda savas funkcijas.

6. jūlijā Domē pieņemts lēmums, ka sadzīves atkritumu apsaimniekošanu pašvaldība veiks saviem spēkiem. Uzņēmums AADSO gatavojas pārņemt atkritumu apsaimniekošanas funkciju. Kad uzņēmums veiks visas nepieciešamās procedūras un iegādāsies tehniku un konteinerus, varēs uzsākt klientu līgumu slēgšanu.