Jautājumi domei

"Vai man ir tiesības pretendēt uz remontu dzīvoklī, ja tas ir pašvaldības dzīvoklis?"

Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Izglītība un zinātne » | Izglītības ziņas

Izglītības ziņas

 • 12-05-2014

  „ZZ Čempionāta” sacensības

  Viens var daudz, bet daudzi var vairāk! Ar klasesbiedriem kopā sanāk pavadīt tik daudz laika, ka klase ir kā draudzīga komanda. Čempionāts nav tikai par fizisko spēku un izturību – tas ir arī par komandas darbu un prātu. Ceturtdien, 8.maijā, Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas vērienīgāko sporta un prāta spēļu „ZZ Čempionāts 2014” trešais pusfināls.

  Lasīt vairāk
 • 12-05-2014

  Latvijas Speciālās Olimpiādes sacensības „Cerību” futbolā Daugavpils 1. speciālajā pamatskolā

   

  2014. gada 8. maijā Daugavpils 1.speciālās pamatskolas stadionā un 15. vidusskolas stadionā norisinājās Latvijas Speciālā Olimpiādes (LSO) organizētās futbola sacensības bērniem ar speciālām vajadzībām (ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem). Sacensību organizatori šoreiz bija Daugavpils 1.speciālā pamatskola un LSO.

  Lasīt vairāk
 • 12-05-2014

  Tāds ļoti īpašs skolas zvans...

  Lasīt vairāk
 • 12-05-2014

  Seminārs „Dažādības vadība”

  Š.g. 8.maijā J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijā notika seminārs „Dažādības vadība”. Šī aktivitāte, kas plānota kā 24 akadēmisko stundu pedagogu profesionālās kvalifikācijas pilnveides A programmas kursi,  notika projekta „Integrācijas inkubators romu bērnu un jauniešu atbalstam” (līgums Nr. 2012.EEZ/PP/2/MAC/041/011) ietvaros.

  Lasīt vairāk
 • 12-05-2014

  Noslēdzies festivāls „Daugavpils laiku lokos”

  7. maijā Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā notika festivāls vēsturē 7. klašu skolēniem, to organizēja Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde sadarbībā ar muzeju. Festivāla mērķis bija veicināt lokālpatriotismu un skolēnu radošumu. Pasākumā piedalījās divpadsmit pilsētas vispārizglītojošās skolas, tādējādi apliecinot savu ieinteresētību un dzimtās pilsētas mīlestību.

  Lasīt vairāk
 • 12-05-2014

  Mēs – Eiropā!

  Kas vieno tādas slavenības kā Valentino Rosi, Vinsents van Gogs, Gediminas, Džoanna Ketlīna Roulinga un citas? Protams tas, ka viņi visi, tāpat kā mēs, ir eiropieši! Ievērojot skolas tradīciju un atzīmējot Latvijas valsts dalības Eiropas Savienībā 10 gadu jubileju, 7.maijā Daugavpils 15.vidusskolā noritēja pasākums 10.klašu skolēniem „Mēs – Eiropā!”

  Lasīt vairāk
 • 10-05-2014

  Valsts kancelejas rīkotā konkursā Daugavpils skolēns ieguva 3. vietu

   
  Lasīt vairāk
 • 09-05-2014

  Vizuālās mākslas skolotājas Oksanas Barkovskas personālizstāde ,,Logi”

  7.maijā Latgales Centrālās bibliotēkas lasītavā tika atklāta Centra vidusskolas vizuālās mākslas skolotājas Oksanas Barkovskas personālizstāde ,,Logi”. Idejas gleznām ir devusi pati dzīve, tās radās, braucot no mājām uz darbu, atzina gleznu autore.

  Lasīt vairāk