Jautājumi domei

"Vai Daugavpils pašvaldība sniegs atbalstu maznodrošinātiem sakarā ar elektroenerģijas tirgus atvēršanu 2015. gadā?"

Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Izglītība un zinātne » | Izglītības ziņas

Izglītības ziņas

 • 06-10-2014

  Starptautiskais Eko skolu Zaļais karogs ir atceļojis uz Daugavpili

     Šajā mācību gadā par īpašiem panākumiem ilgtspējīgas attīstības, vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanu pirmsskolā  un tās apkārtnē Daugavpils pilsētas 30.pirmsskolas izglītības iestāde „Sprīdītis” ir saņēmusi Starptautisko Zaļo karogu.

  Lasīt vairāk
 • 03-10-2014

  Daugavpils pilsētas dome sveic pedagogus Skolotāju dienā!

  Daugavpils lepojas ar saviem pedagogiem, kuri visi ir profesionāli, radoši cilvēki un īsti sava amata patrioti. Paldies par profesionālo darbu  un nozīmīgajiem sasniegumiem, kas spodrina Daugavpils pilsētas tēlu.
  Novēlam visiem pilsētas pedagogiem izturību, lai izdodas saglabāt radošo garu, labu garastāvokli, lai priecē bērnu lielie un mazie panākumi.
  Sveicam svētkos!

  Lasīt vairāk
 • 03-10-2014

  MAIZES GODINĀŠANA

  30.septmbrī Daugavpils pilsētas 29.poļu pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi piedalījās pasākumā ,,MAIZĪTES GODINĀŠANA", kuru organizēja Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas Komiteja sadarbībā ar Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeju. Pasākuma laikā bija iespēja iepazīties ar dažādu – latviešu, krievu, poļu, baltkrievu kultūru tradīcijām maizes cepšanā – apgūstot maizes tapšanas gudrības, izzīmējot maizes sargājošās zīmes, uzzinot par seniem ticējumiem.

  Lasīt vairāk
 • 03-10-2014

  Neba maize pati nāca…

  30.septembrī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā sadarbībā ar Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils pilsētas Komiteju SIF projekta „Mēs kopā dzīvojam mūsu valstī” atbalstu, notika pasākums „MAIZĪTES GODINĀŠANA”, kurā piedalījās arī Daugavpils pilsētas 24.pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi un skolotājas.

  Lasīt vairāk
 • 02-10-2014

  Daugavpils Universitātes 23. Ilgu rudens seminārs

  10. un 11. oktobrī Daugavpils Universitātes (DU) studiju un pētniecības centrā "Ilgas" jau 23. reizi notiks Ilgu rudens seminārs, kurā pulcēsies DU studenti, esošie un bijušie mācībspēki, absolventi, ministriju pārstāvji un dažādi interesenti no visas Latvijas, lai neformālā gaisotnē piedalītos dabas vērošanas un izziņas aktivitātēs, atcerētos studentu lauku prakšu piedzīvojumus, pārrunātu bioloģijas studiju programmu attīstību DU.

  Lasīt vairāk
 • 01-10-2014

  Daugavpilī atbalsta reemigrantus

  Lasīt vairāk
 • 01-10-2014

  Veidojam drošības sienu Daugavpils 9.vidusskolā!

  Izglītojamo drošībai mūsdienās tiek pievērsta ļoti liela uzmanība. Jebkurā brīdī skolēns var sastapties ar dažādām situācijām, kuras var apdraudēt viņa veselību vai pat dzīvību.

  Lasīt vairāk
 • 30-09-2014

  Radoši un atraktīvi aizvadīts 9. Daugavpils Zinātnes festivāls

  No 22. līdz 26. septembrim visi interesenti bija aicināti aizraujošā un zināšanas bagātinošā ceļojumā - 9. Daugavpils Zinātnes festivālā, kura laikā ikviens festivāla apmeklētājs Daugavpils Universitātes mācību korpusos, iesaistoties dažādās aktivitātēs, saprotamā veidā iepazina zinātni.

  Lasīt vairāk