Jautājumi domei

"Daudzi mēdiji ziņo, ka draud krīze Latvijas dzelzceļā sakarā ar Krievijas sankcijām, vai tā ir patiesība?I.Rozentāle"

Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Izglītība un zinātne » | Izglītības ziņas

Izglītības ziņas

 • 16-04-2014

  Jaunie kulturologi demonstrē orientēšanās prasmes Daugavpils kultūrvidē

  15.aprīlī sešu Daugavpils skolu vidusskolēni piedalījās pilsētas konkursā kulturoloģijā, kura uzdevumi bija orientēties pilsētas vidē centra arhitektūrā, atrast un raksturot konkrētus arhitektūras objektus, noteikt to nozīmi pilsētvidē. Šī konkursa ideja pieder Daugavpils 15.vidusskolas kulturoloģijas skolotājai Gaļinai Petrovai, bet realizācijā iesaistījās Sociālo zinību un kulturoloģijas skolotāju MA un Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja speciālisti.

  Lasīt vairāk
 • 16-04-2014

  Dietologs skolēniem Daugavpilī mācīs dzīvot veselīgi

  Lai izskaustu skolēnu mazkustīgo dzīvesveidu un uzlabotu Latvijas bērnu veselību, 17.aprīlī plkst. 14.20 Daugavpils Valsts ģimnāzijā ar izglītojošo lekciju kampaņas „Veselīgs.Dzīvesveids.Uzturs.Tu” ietvaros viesosies diētas ārsts Andis Brēmanis.

  Lasīt vairāk
 • 15-04-2014

  Diktātu konkurss „Rakstīt latviski ir moderni!”

  Lasīt vairāk
 • 14-04-2014

  Latgales reģiona 4. klases skolēnu 11. atklātā matemātikas olimpiāde

  Šogad 12. aprīlī jau 11 gadu gudrākie Latgales skolu 4. klašu matemātiķi pulcējās Daugavpilī – Daugavpils Centra vidusskolā, lai risinātu sarežģītus matemātikas uzdevumus. Šogad olimpiādē piedalījās 152 dalībnieki no 38 skolām no 14 novadiem: Aglonas, Balvu, Dagdas, Daugavpils, Ciblas, Ilūkstes, Krāslavas, Līvānu, Ludzas, Preiļu, Rēzeknes, Riebiņu, Viesītes un Zilupes novadi.

  Lasīt vairāk
 • 14-04-2014

  Dzīvo veselīgi, droši un ar prātu

  Š.g. 10.aprīlī J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzijā tika organizēts pieredzes apmaiņas seminārs „Dzīvo veselīgi, droši un ar prātu”. Semināra laikā direktoru vietnieki un klašu audzinātāji apmeklēja četras klašu stundas.

  Lasīt vairāk
 • 11-04-2014

  Ekoloģiskā izklaide „Par tīru Latviju”

     Atkritumu šķirošanas un dabas saudzēšanas tēma ir populāra un aktuāla daudzās valstīs, un izrādās, ka mūsu valstī ļoti grūti iesaistīt atkritumu šķirošanas procesā pieaugušos. Arī bērniem ir svarīgi saprast tīras dabas priekšnosacījumus un iemācīties rūpēties par dabas resursiem. Lai cilvēkiem veidotos ekoloģiskā kultūra, „zaļā domāšana” jāattīsta kopš bērnības.

  Lasīt vairāk
 • 11-04-2014

  Radošā teātra nedēļa pirmsskolas iestādē„Spārīte”!

  Cik brīnišķīga „Teātra nedēļa” pagāja mūsu pirmsskolas izglītības iestādē „Spārīte” marta beigās! Tāds pasākums Daugavpils pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestādē tiek organizēts jau trešo gadu un vienmēr tiek izdomāts kaut kas jauns un interesants.

  Lasīt vairāk
 • 11-04-2014

  Studenti ciemojās Daugavpils pilsētas 2.speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē

  Š.g. 7.aprīlī Daugavpils pilsētas 2.speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē ciemojās Daugavpils Universitātes Izglītības un vadības fakultātes 3.kursa studentes, kuras apgūst pirmsskolas izglītības skolotāja profesiju.

  Lasīt vairāk