Jautājumi domei

"Daudzi mēdiji ziņo, ka draud krīze Latvijas dzelzceļā sakarā ar Krievijas sankcijām, vai tā ir patiesība?I.Rozentāle"

Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Izglītība un zinātne » | Izglītības ziņas

Izglītības ziņas

 • 01-04-2014

  Aktuālais projekts – atbalsts pedagogiem un vecākiem – turpina darbu

  Vairāk nekā pusgadu rit projekta „Psihosociālā atbalsta un palīdzības sniegšana Daugavpils un Daugavpils novada skolotājiem, sociālajiem darbiniekiem un ģimenēm ar bērniem” (Nr. 2012.EEZ/PP/1/MIC/098/016) pasākumi. Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde kā projekta partneris ar gandarījumu secina, ka projekta semināri „Tava dzīve – tavās rokās” un „Emocionālā izdegšanas sindroma profilakse” ir saņēmuši vislabākās atsauksmes.

  Lasīt vairāk
 • 01-04-2014

  Ciemiņi no pasaku pasaules!

  Š.g. 28.martā Daugavpils pilsētas 32.pirmsskolas izglītības iestādē sakarā ar Teātra dienas svinēšanu viesojās skolēni no Daugavpils 17.vidusskolas ar jaunu izrādes programmu. Tie bija īsti svētki!

  Lasīt vairāk
 • 01-04-2014

  Noslēdzies nodarbību cikls „Iepazīsim informācijas tehnoloģiju iespējas”

  No 2013.gada decembra līdz 2014. gada marta beigām Daugavpils vispārizglītojošo skolu 10. – 12. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties Daugavpils Universitātes (DU) Informātikas katedras pasniedzēju vadītajās lekcijās, meistarklasēs un praktiskajās nodarbībās.

  Lasīt vairāk
 • 31-03-2014

  Lai dzīvo Teātris!

  Pavasara pirmais mēnesis sev līdzi nes Starptautisko Teātra dienu. No 26.marta līdz 28.martam  Daugavpils pilsētas 12.pirmsskolas izglītības iestādē pavasari ieskandināja Teātra dienas.

  Lasīt vairāk
 • 31-03-2014

  Mazo aktieru lielā uzstāšanās

  Par godu Starptautiskajai teātra dienai Daugavpils pilsētas 9.speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē tika organizētas teātra izrādes, kurās mazie aktieri iejutās dažādos pasaku tēlos.

  Lasīt vairāk
 • 31-03-2014

  Seminārs klašu audzinātājiem

  Š.g. 27.martā Daugavpils Saskaņas pamatskolā notika izglītojošs seminārs klašu audzinātājiem „Ilgtspējīgas attīstības principu īstenošana klases stundās, veicinot skolēnu vides apziņu, pilsonisko līdzdalību un videi draudzīgu dzīvesveidu”.

  Lasīt vairāk
 • 31-03-2014

  Rīgā notika volejbola svētki!

  „Lāses Kauss" ir vienas no populārākajām volejbola sacensībām skolu jauniešiem, kuras šogad tika organizētas jau trīspadsmito reizi. Sacensībām ir divi posmi – atlases sacensības, kas notiek visā Latvijā, un finālsacensības, kurās piedalās labākās komandas no Latvijas pilsētām un novadiem. Finālsacensības tradicionāli tiek organizētas Rīgā, Olimpiskajā Skonto hallē un ir kļuvušas par volejbola svētkiem.

  Lasīt vairāk
 • 31-03-2014

  Daugavpils Universitātes bibliotēkas modernizācija turpinās!

  Vairākus mēnešus Daugavpils Universitātes bibliotēkas lietotājiem ir iespēja izmantot renovētas telpas, kas ir pielāgotas arī personām ar dažādiem funkcionāliem traucējumiem. Tagad tā ir kļuvusi par vienu no mūsdienīgākajām Latvijas augstskolu bibliotēkām, kuras modernizācija vēl turpinās

  Lasīt vairāk