Jautājumi domei

"Jautājums par atkritumu izvešanu privātmāju sektorā"

Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Kultūra » | Kultūras ziņas

Kultūras ziņas

 • 03-07-2014

  Turpinās lasītveicināšanas programma „Skaistā vasara bibliotēkā”

  Vasaras brīvlaikā Daugavpils bērniem un jauniešiem ir iespēja piedalīties lasītveicināšanas programmā „Skaistā vasara bibliotēkā”, kuras ietvaros katru ceturtdienu no plkst. 11.00 līdz 13.00 visās Latgales Centrālas bibliotēkas filiālēs tiek organizēti daudzveidīgi interaktīvi pasākumi.

  Lasīt vairāk
 • 03-07-2014

  Grāmatas atspoguļo baltkrievu kultūras dadzveidību un kvalitatīvo poligrāfiju

  2014.gada 1.jūlijā Latgales Centrālajā bibliotēkā (LCB) tika atklāta literārā izstāde „Baltkrievijas daudzveidīgā kultūra” («Многогранная культура Беларуси»), kurā apmeklētāju uzmanībai tiek piedāvāti grāmatu izdevumi no Baltkrievu Kultūras centra (BKC) bibliotēkas, kultūrizglītojošās biedrības „Uzdim” un LCB fondiem.

  Lasīt vairāk
 • 03-07-2014

  Jaunie pianisti atbrauca uz Daugavpili mācīties spēlēt ar orķestri (VIDEO)

  Šajās dienās Mūzikas vidusskolā notiek jau trešie starptautiskie meistarkursi jaunajiem pianistiem „Daugavpils Piano 2014”. Skolas direktors Aivars Broks ir gandarīts, ka kursu popularitāte un dalībnieku skaits aug. 21 jaunais muzikants no Latvijas Francijas, Korejas un Ķīnas.

  Lasīt vairāk
 • 02-07-2014

  Daugavpils piano 2014

  Lasīt vairāk
 • 30-06-2014

  „Gaudeamus” bija neaizmirstami svētki (VIDEO)

  Daugavpilī norisinājās 17. Baltijas valstu studentu dziesmu un deju svētki „Gaudeamus”. Svētkos piedalījās aptuveni  5 tūkst. dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Svētkus tiešraidēs translēja Latvijas televīzija. Pirmo reizi šāds pasākums notika ārpus galvaspilsētas. Programma bija ļoti daudzveidīga un pasākumi notika dažādās pilsētas vietās.

  Lasīt vairāk
 • 30-06-2014

  Kļūsti par Daugavpils teātra aktieri!

  Ja esi gatavs mainīt savu ikdienu, ierasto ritmu un saistīt savu dzīvi ar teātri, tad tas ir domāts Tev! Daugavpils teātris piedāvā unikālu iespēju - kļūt par  aktieri! Un jau šobrīd ir sākusies uzņemšana, Latvijas Republikas Izglītības ministrijas apstiprinātajā, trešā profesionālā līmeņa apmācībā ar specialitāti – Teātra aktieris. Studijas  organizē Daugavpils teātris sadarbībā ar Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolu „Saules skola ”.

  Lasīt vairāk
 • 30-06-2014

  Daugavpils teātra 2014./2015. gada sezona

  Ar jauniestudējumu, Ivara Lūša režijā „Ļausimies seksam”, Daugavpils teātris noslēdza šo sezonu. Savukārt jaunā 2014./2015. gada sezona tiks atklāta jau augustā, kad turpinot jauniesākto tradīciju, Daugavpilī norisināsies teātra festivāls / darbnīca „Telpa Daugavpils”.

  Lasīt vairāk
 • 27-06-2014

  PĒTERDIENA ROTKO CENTRĀ

  29. jūnijs kristietībā tiek atzīmēts kā svētā Pētera diena, pēc senlatviešu tradīcijām tā ir Lapu diena vai Pērkonu diena, bet Rotko centrā – Pētera Martinsona diena. Pirms gada, svinot Pētera dienu, tika iedibināta jauna mākslas centra tradīcija – godināt mākslinieku un viņa veikumu.

  Lasīt vairāk