Jautājumi domei

"  Kā Daugavpils pašvaldība var palīdzēt ģimenēm (personām) krīzes vai ārkārtas situācijās? "

Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Kultūra » | Kultūras ziņas

Kultūras ziņas

 • 24-11-2015

  PŪTĒJU ORĶESTRIS „BALVI” DAUGAVPILĪ

  28.11. / 15.00 Vienības nama koncertzālē

  Lasīt vairāk
 • 23-11-2015

  Ģimenes dienā muzejā varēs iemēģināt roku stikla rotājumu izveidē

  29. novembrī no plkst.13.00 līdz 16.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina uz kārtējo Ģimenes dienu, kuras dalībniekiem būs unikāla iespēja apskatīt Līvānu stikla kausēšanas darbnīcas kausētu stikla darbu ekspresizstādi un piedalīties radošajā darbnīcā stikla apstrādē, veidojot Ziemassvētku rotājumus.

  Lasīt vairāk
 • 23-11-2015

  Daugavpilī viesosies dzejnieks Uldis Auseklis

  2015. gada 2. decembrī Latgales Centrālās bibliotēkas filiālēs viesosies latviešu dzejnieks Uldis Auseklis. Plkst. 12.00 notiks tikšanās ar lasītājiem Jaunbūves bibliotēkā, savukārt plkst. 14.00 – Bērnu bibliotēkā “Zīlīte”. Autora viesošanās Daugavpilī notiek VKKF projekta “Dialogs. Rakstnieki Daugavpilī” 1. kārtas ietvaros.

  Lasīt vairāk
 • 23-11-2015

  Izrāde „Dabaseibys pūddarneica” pēdējo reizi!

  5. decembrī plkst. 18.00 pēdējo reizi uz Daugavpils teātra skatuves tiks spēlēta izrāde „Dabaseibys pūddarneica jeb Viņa debešķības Laimesciema podniekdarbnīca” (rež. J. Jonelis). Šī izrāde atspoguļo mīlas trijstūrī iesaistīto varoņu sarežģītās jūtas. Bet stāstu uz skatuves kā tikko manāms pavediens caurvij alegorija. Tāpat kā podnieks ir noteicējs par māla pikucīša nākotni, tāpat arī cilvēka liktenis ir viņa paša rokās.

  Lasīt vairāk
 • 20-11-2015

  Jauns pakalpojums Daugavpils bibliotēkās

  Latgales Centrālā bibliotēka saviem lietotājiem piedāvā jaunu bezmaksas pakalpojumu – praktisku nodarbību “Planšetdators – tas ir vienkārši!”.

  Lasīt vairāk
 • 19-11-2015

  Labadrības akcija muzejā

  Informējam, ka Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) laikā no 20. novembra līdz 17. decembrim tiek rīkota tradicionāla Ziemassvētku labdarības akcija „Sniedzot prieka mirkli”, kurā aicināti piedalīties visi pilsētas iedzīvotāji un organizācijas.

  Lasīt vairāk
 • 17-11-2015

  Izstāde “Zviedru kriminālromānu ainas” Daugavpilī

  24. novembrī plkst. 14.30 Latgales Centrālās bibliotēkas abonementā tiks atklāta Zviedru institūta izstāde “Zviedru kriminālromānu ainas”. Izstāde tiek rīkota Zviedru dienu ietvaros, kas risināsies Daugavpilī no 24. līdz 30. novembrim. Tā dāvās priekšstatu par mūsdienu populārākajiem kriminālromānu autoriem Zviedrijā un sniegs ieskatu viņu daiļradē. Izstādes atklāšanas pasākumā piedalīsies Ziemeļu Ministru padomes biroja direktors Jans Vidbergs un izdevniecības Zvaigzne ABC pārstāve Una Orinska. 

  Lasīt vairāk
 • 16-11-2015

  Bērnu zīmējumu izstāde Piekrastes bibliotēkā

  No 14. novembra Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē Piekrastes bibliotēkā būs apskatāma bērnu zīmējumu izstāde, kas ir veltīta latviešu literātu Raiņa un Aspazijas 150 gadu jubilejai.

  Lasīt vairāk