Jautājumi domei

"  Valsts ieņēmumu dienests nesen pārbaudīja visus ziedu, ogu un citu dabas velšu tirgotājus. Gribētos zināt par nodokļu iekasēšanas kārtību, kas attiecas uz pensionāriem, kuri ar savu darbu piemājas dārziņā vēlas nopelnīt kādu eiro? "

Uzdod jautājumu!
Sākums | Sabiedrība | Kultūra » | Kultūras ziņas

Kultūras ziņas

 • 23-07-2015

  Ģimenes diena - 26.jūlijā

  Turpinot tradīciju, arī šī mēneša pēdējā svētdienā, 26.jūlijā plkst. 13.00, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā ikviens interesents tiek aicināts uz ĢIMENES DIENU. Šoreiz apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja izstaigāt Daugavpils ielas laika griežos, piedaloties interaktīvajā programmā “Atklātnes pasaule”. 

  Lasīt vairāk
 • 22-07-2015

  Latgales Centrālajā bibliotēka realizēs VKKF mērķprogrammas atbalstītu projektu

  Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF)  2015. gada 2. projektu konkursā Latgales Centrālā bibliotēka (LCB) ir guvusi atbalstu ilgtermiņa projekta “Dialogs. Rakstnieki Daugavpilī” 1. kārtas aktivitāšu īstenošanai (piesaistītais finansējums – EUR 750). Projekta 1. kārtas ietvaros tiks rīkotas lasītāju tikšanās ar pieciem populāriem latviešu autoriem, kas raksta bērnu un jauniešu mērķauditorijai. Projekta nākamajās kārtās tiek plānotas tikšanās ar iemīļotiem latviešu dzejniekiem un prozaiķiem, kas raksta pieaugušajiem.

  Lasīt vairāk
 • 22-07-2015

  Baltkrievu “Kupaļinka” piedalījās prestiža festivālā “Baltica”

  2015. gada 18.jūlijā Rīgā, starptautiskā festivāla “Baltica” ietvaros notika Latvijas ģimeņu un mazākumtautību ansambļu koncerts, kurā piedalījās Daugavpils Baltkrievu kultūras centra ansamblis “Kupaļinka”. Skatītāji tika iepazīstināti  ar baltkrievu kāzu rituālu.

  Lasīt vairāk
 • 20-07-2015

  Marka Rotko Mākslas centrā atklāta jauna izstāžu sezona (VIDEO)

  Marka Rotko Mākslas centrā vienmēr kaut kas notiek. Pirms divām nedēļām bija iespēja apmeklēt Pētera Martinsona darbu izstādi, bet tagad gliemezis pie galvenās ieejas jau ir nomainījis savu krāsu uz zaļu un arī zālēs viss ir pa jaunam. Jaunajā sezonā tiek atklātas uzreiz piecas jaunas izstādes.

  Lasīt vairāk
 • 17-07-2015

  VASARAS PILNBRIEDA IZSTĀDES ROTKO CENTRĀ

  No 2015. gada 17. jūlija Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā varēs skatīt 5 jaunas izstādes, kas sasaucas kopā ar dabas, mākslas un dzīves briedumu. Vasaras vidū, kad visapkārt vērojams plaukums un pilnbrieds, Rotko mākslas centrs aicina iepazīties ar jaunas izstāžu sezonas jau atzītu un nobriedušu mākslinieku darbiem

  Lasīt vairāk
 • 15-07-2015

  Jaunie mākslinieki no studijas “Altanka” dziedāja saviem vienaudžiem

  2015. gada 13.jūlijā Daugavpilī ciemojās muzikālās studijas “Altanka” (Vitebska) audzēkņi. Jaunās dziedātājas izpildīja savas dziesmas baltkrievu svētdienas skolas “Vjasjolka” un bērnu nama-patversmes “Priedīte” audzēkņiem.

  Lasīt vairāk
 • 14-07-2015

  Domē teica paldies Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībniekiem

  Piecus gadus gatavojušies – dziedot, dejojot, spēlējot – nu talantīgie Latvijas bērni un jaunieši sanāca kopā Rīgā no 6.jūlija līdz 12.jūlijam, lai svinētu svētkus paši un radītu tos citiem. 14. jūlijā Daugavpils kolektīvu vadītāji bija aicināti uz Domi, kur viņiem Domes vadība pasniedza Pateicības rakstus par ieguldīto darbu gatavojoties svētkiem.

  Lasīt vairāk
 • 14-07-2015

  Latvijas vīnkopju-vīndaru svētki "Ābele Paula Sukatnieku dārzā"

  Lasīt vairāk