Jautājumi domei

"Ar ko slēgt līgumu par atkritumu izvešanu privātajā sektorā, jo konkursā uzvarēja jauna firma, bet tā nav vēl sākusi daru?"

Uzdod jautājumu!
Pilsēta | Pilsētas ziņas

Pilsētas ziņas

 • 09-04-2013

  II Starptautiskā Daugavpils tūrisma konference „Daugavpils – uzticams partneris tūrisma tirgū Austrumbaltijā”

  Konference notiks 2013.gada 25.-26.aprīlī. Daugavpils Domes priekšsēdētājas vietniece Līvija Jankovska skaidro, ka konferences nosaukums ir pietiekami ambiciozs, bet tam ir pamats. Daugavpils tūrisma jomā strādā ļoti nopietni un mērķtiecīgi, to atzīst citas Latgales pašvaldības. Daugavpils Domei ir uzkrāta pieredze, ir informācija.

  Lasīt vairāk
 • 09-04-2013

  Virtuālais eParaksts bibliotēkās tikai līdz aprīļa beigām!

  Virtuālā eParaksta pieteikumus bibliotēkās varēs apstiprināt tikai līdz 25.aprīlim. Turpmāk pieteikumi tiks pieņemti kādā no 45 SIA „Latvijas Mobilais Telefons” klientu apkalpošanas centriem, kas piedāvās pakalpojumu „Mobilais kods”.

  Lasīt vairāk
 • 08-04-2013

  Informācija jauniešiem

  Lasīt vairāk
 • 08-04-2013

  Jaunieši diskutēja par neformālo izglītību

  2013. gada 4. aprīlī Jauniešu neformālās izglītības centrs  (JNIC) sadarbībā ar Vispārējās un profesionālās izglītības pārvaldes (VPIP) Profesionālās, interešu un pieaugušo izglītības nodaļu organizēja diskusiju jauniešiem par neformālo izglītību

  Lasīt vairāk
 • 05-04-2013

  Akcija "Sakopsim pilsētu kopā!" turpināsies (VIDEO)

  18. martā Daugavpils pilsētas dome pasludināja akciju "Sakopsim pilsētu kopā!" Līdz šodienai no iedzīvotājiem jau saņemts 31 paziņojums par dažu pilsētas teritoriju neapmierinošo stāvokli.  Viens no piemēriem - bērnu laukumiņš Centrālajā parkā. Attiecīgie dienesti pārbaudīja šo objektu un konstatēja, ka uz doto brīdi kopumā bērnu laukums ir derīgs izmantošanai, tomēr remonts ir vajadzīgs.

  Lasīt vairāk
 • 04-04-2013

  Rokmūzikas festivāls ir klāt!

  Jau nākamo piektdien, 12. aprīlī, klubā „MOSKVA” (Viestura 53) no plkst.16:30 ieskanēsies pirmās rokmūzikas skaņas pasākuma Rokmūzikas festivāls „Spring Reaction 2013” ietvaros! Šogad Jaunatnes departaments organizē pasākumu Latgales mērogā, kur bez vietējām jauniešu grupām piedalīsies arī mūsu novadā populārākās viesgrupas.

  Lasīt vairāk
 • 04-04-2013

  Sniega tīrīšanas darbi turpināsies arī aprīlī (VIDEO)

  "Ziemas periods bija grūts, taču mēs tikām galā",- apgalvo pilsētas komunālo dienestu pārstāvji.  Par pilsētas tīrību atbild divi uzņēmumi: Specializēts autotransporta uzņēmums  attīra no sniega ceļus un ielas, bet Dzīvokļu komunālās saimniecības uzņēmums - pagalmus.

  Lasīt vairāk
 • 03-04-2013

  Sākusies pieteikšanās konkursam „Gada lielģimene”

  Gatavojoties Starptautiskajai ģimenes dienai, sākusies pieteikšanās konkursam „Gada lielģimene”, kas norisinās jau ceturto gadu. Līdz 1.maijam var nominēt titula kandidātus, savukārt uzvarētājus paziņos 11.maijā Lielo ģimeņu dienas pasākumā Rīgas Zooloģiskajā dārzā

  Lasīt vairāk