Jautājumi domei

"Vai man ir tiesības pretendēt uz remontu dzīvoklī, ja tas ir pašvaldības dzīvoklis?"

Uzdod jautājumu!
Pilsēta | Pilsētas ziņas

Pilsētas ziņas

 • 12-12-2013

  Nacionālais integrācijas centrs uzsāks latviešu valodas apmācības Latgalē

  Lasīt vairāk
 • 12-12-2013

  Anitai Liepai pasniedza Triju Zvaigžņu ordeņa zeltīto goda zīmi

  12. decembrī Latviešu kultūras centrā Ordeņu kapitula pārstāvji pasniedza rakstniecei, sabiedriskai darbiniecei, Goda daugavpilietei Anitai Liepai piešķirto augstāko Latvijas valsts apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeņa zeltīto goda zīmi.

  Lasīt vairāk
 • 12-12-2013

  Nākamnedēļ notiks ROCK’N’ROLL BALLE

  Piektdien, 20. decembrī, Latviešu Kultūras Centrā plkst.18:00 Jaunatnes departaments rīkos īstu ZIELASSVĒTKU ROCK’N’ROLL BALLI visiem, kam patīk rock’n’rolls, šovi un dejas.

  Lasīt vairāk
 • 11-12-2013

  Valsts komisija pieņēma ekspluatācijā Saules skolas ēku (VIDEO)

  Saules skolas ēkas restaurācija bija sarežģīta un ilgstoša. Būvdarbi sākās 2009. gadā, bet bieži bija pārtraukti, atkārtoti tika veikta iepirkšanas procedūra. Pēdējo konkursu vinnēja firma "Ditton būve" , tā arī nodeva ēku ekspluatācijā.   Visa ēkas konstrukcija sienas un jumts tika rūpīgi apsekoti vēl projektēšanas stadijā. Speciālisti nolēma nostiprināt pamatus, sienas, bēniņu pārsegumu. 

  Lasīt vairāk
 • 11-12-2013

  Križos mikrorajona pensionāri saņēma jaunu dzīvokli (VIDEO)

  Plašu telpu pensionāru biedrības "Draudzība K" locekļi gaidīja jau sen. Agrāk viņi darbojās Križu bērnudārzā,  bet tas nebija ērti gan bērniem, gan arī senioriem. Šogad situācija izmainījās: Daugavpils pilsētas dome iedalīja biedrībai trīsistabu dzīvokli Križos.

  Lasīt vairāk
 • 10-12-2013

  Tuvojas noslēgumam Nikolaja ielas apbūves atjaunošana

  Par īsto Ziemassvētku dāvanu Daugavpils (Dinaburgas) cietoksnim, pilsētas iedzīvotājiem un tūristiem kļūs vēsturiskajā izskatā atjaunotais Nikolaja ielas posms – no Imperatora ielas krustojuma līdz cietokšņa apmeklētājiem pazīstamajiem kazemātiem ar griestos „iestrēgušo bumbu” (patiesībā – lidmašīnas tvertne)

  Lasīt vairāk
 • 09-12-2013

  Daugavpilī notika pirmais “Stop Drugs” reids pret „legālo narkotiku” tirdzniecības „točkām”

  Piektdien, 6.decembrī, pilsētas jauniešu organizācijas sadarbībā ar Daugavpils pilsētas domes Jauniešu departamentu un kustības “Stop Drugs” līderiem organizēja pirmo tautas patruļu „spaisa” pārdošanas vietās Daugavpilī. Pateicoties reida dalībniekiem, veikala īpašnieki bija spiesti uz laiku slēgt veikalu. Rezultātā vairāk kā simts „točkas” klienti, no kuriem apmēram puse bija nepilngadīgie, nevarēja iegādāties „legālās narkotikas”.

  Lasīt vairāk
 • 09-12-2013

  Pasažieru ievērībai!

  Sakarā ar iedzīvotāju lūgumu un „Pasažieru vilciens” iesniegumu, Autotransporta direkcija veikusi izmaiņas Daugavpils autobusu parka   reģionālā starppilsētu nozīmes maršrutā Nr 7543 Daugavpils- Krāslava, slēdzot reisu nr. 17 plkst. 11.25 un tā vietā atklājot jaunu reisu nr 19 plkst. 11.40  no Daugavpils AO, pieskaņojot to vilciena pienākšanas laikam no Rīgas uz Daugavpili.

  Lasīt vairāk