Jautājumi domei

"  Kā Daugavpils pašvaldība var palīdzēt ģimenēm (personām) krīzes vai ārkārtas situācijās? "

Uzdod jautājumu!
Sākums


 • 03-10-2015

  Apsveicam Skolotāju dienā!

  Izglītoti cilvēki ir mūsu valsts nākotne. Bet kāda būs šī nākotne - atkarīgs no jums, cienījamie pedagogi. No jums atkarīgs - cik izglītota un ieinteresēta būs jaunatne valsts un Daugavpils attīstībā.

 • 02-10-2015

  PASAULES ARHITEKTŪRAS DIENA DAUGAVPILĪ

 • 02-10-2015

  Domes vadība sveic pedagogus svētkos

  4. oktobrī visi pedagogi svinēs Skolotāju dienu. Svētku priekšvakarā Daugavpils Domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis un Domes izpilddirektore Inga Goldberga apmeklēja skolas un apsveica skolotājus un uzdāvināja kliņģerus.

 • 02-10-2015

  Apbalvoti labākie un radošākie (VIDEO)

  1.oktobrī Daugavpils Olimpiskajā centrā bija trokšņaini, daudz cilvēku.

  Bērnu un jauniešu centrs „ Jaunība” un pilsētas Izglītības pārvalde uzaicināja bērnus un pedagogus – pulciņu un jaunrades kolektīvu dalībniekus un vadītājus, lai izteiktu pateicību par augstiem sasniegumiem reģionālajos un valsts konkursos.

 • 02-10-2015

  Rudens talka no 19. līdz 24. oktobrim (VIDEO)

  Atgādinām, ka Daugavpilī tiek uzsākta akcija, kas paredz zaļās masas savākšanu pilsētas privātmāju sektorā. No 5. oktobra “Clean R” ofisā Lāčplēša ielā 10 varēs saņemt bezmaksas maisus zaļās masas savākšanai. Uz vienu adresi izsniegs 5 maisus.

 • 02-10-2015

  ATPŪTAS UN IZKLAIDES IESPĒJAS NEDĒĻAS NOGALĒ DAUGAVPILĪ

 • 01-10-2015

  IV Starptautiskais Latgales grafikas simpozijs

   No 5. līdz 15. oktobrim jau ceturto reizi Daugavpilī norisināsies Starptautiskais Latgales grafikas simpozijs, ko rīko Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs sadarbībā ar Mākslu pedagogu apvienību.  Grafikas simpozija mērķis ir radīt unikālus laikmetīgās grafikas darbus, veidojot starptautiskās komunikācijas platformu grafikas mākslas nozarēs.

 • 01-10-2015

  Daugavpils Domē Terēziju Broku sveica dzīves jubilejā (VIDEO)

  Tā bija pati skanīgākā jubileja, jo katrs apsveikums noslēdzās ar dziesmu par godu izcilajai kordiriģentei Terēzijai Brokai. Dziedātājiem pievienojās visi klātesošie. Savādāk nemaz nevarēja būt, jo gandrīz visi sveicēji ir saistīti ar dziesmu, ir Terēzijas Brokas audzēkņi.

 • 01-10-2015

  Oktobrī būs auto transporta kustības izmaiņas A. Pumpura ielā

 • 01-10-2015

  Daugavpils ielās būvē un remontē kāpnes (VIDEO)

  Kā zināms, pilsētas lielajā komunālajā saimniecībā ir arī ne tik lieli darbi. Vien reti kad izdodas rast laiku, lai savestu kārtībā šos sīkumus, jo tiem ne vienmēr pietiek naudas. Taču visbiežāk tie nosaka, vai pilsēta izskatās sakopta vai, gluži pretēji. Piemēram, kāpnes. Savulaik tās tika ierīkotas, lai pilsētniekiem būtu vieglāk nokāpt vai uzkāpt līdz mājām, pāriet pāri ceļam, šķērsot dambi. Taču, gadiem ejot, tās vai nu sabruka, vai arī radās nepieciešamība uzbūvēt jaunas tajās vietās, kur cilvēki ir ieminuši taciņas. Pilsētnieki lūdz, lai situācija tiktu uzlabota, un to, ka viņu vēlmes ir pamatotas, apstiprina arī Komunālās saimniecības pārvaldes speciālistu apsekošanas rezultāti. Šogad pašvaldība ir piešķīrusi līdzekļus jau esošo kāpņu remontam un jaunu  būvniecībai. Pašlaik celtniecības darbi tiek veikti pie mājām Butļerova ielā 8 un 10 Ķīmiķu mikrorajonā.

TV.Daugavpils.lv

Pilsētas ziņas

Domes jaunumi

Kultūras ziņas

Sporta ziņas

Izglītības ziņas